Göz Makyajı Kore' nin En Ünlü Maskara Markası Şimdi MCJ' de İndirimde!!

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

niipek

Guru
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
595
3
Bayanlar,

Kore' li bayanların en çok kullandığı Showking Marka mascara Seti MCJ alışveriş sitesinde %50 indirimle 49TL.

Paket içeriği: 1 adet maskara, 1 adet eyeliner, 1 adet hata düzeltici

Ürünlerin Özellikleri:
Alt kısmından çevrilerek kullanılan maskara istenilen miktarda kullanılabilir ve sıvının kirlenmeden/kurumadan ve sertleşmeden muhafaza etmenizi sağlar.
Maskara, eğimli fırça dizaynı sayesinde göz kenarlarına bulaşmadan, kolaylıkla kullanmanızı sağlar.
Fransa’dan getirtilen, bitkisel içerikler ve bitkisel kauçuk kullanılarak elde edilen sıvı kirpiklerinizi besler ve her bir kirpiğinizi kaplayarak dolgun ve uzun durmasını sağlar
Maskarayı çıkarmak için temizleme kremlerine ihtiyacınız kalmayacak!
Sıcak suyla yıkamanız bile kolayca temizlenmesine yetecek.

Triple Eye Liner: Eye liner 3’lü fırçasıyla kaydırmadan ve mükemmel çizgi çekebilmenizi sağlar. Su geçirmez özelliğe sahip olması sebebiyle kalıcıdır.
Her yerde, gerekli olduğu her an kullanabileceğiniz, göz makyajı temizliğinde inovatif bir yöntem!
Makyajınızın tümünü silmeye gerek kalmadan sadece gerekli bölgede revizyon yapabilmenize yardımcı olur.

Fiyatı uygun markayı da daha önce duymuştum ama hiç kullanmadım. Bi denesem mi acaba ?

Ben makyaj videosundaki koreli kızda görmüştüm.Ama onlar hep takma kirpik takıyolar...Kirpikleri zayıf olsada mühim değil yani.Benim kirpiklerim çok zayıf...Acaba yarar mı ki işe :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…