Köpekleri Olan Buraya Gelsin

Yelizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
444
5
Kopeklere hastayim ben, cok severim ve iki tane kopegim var..biri rotweiler boxer karisimi..digeri de labrador collie karisimi..ikiside cok seker cok tatli..

sizin kopeklerinizin cinsi ne? :1rolleyes:

önceden kedim vardı artık'' bir kedim bile yok anlıyormusun''
o beni anlıyordu onu özlüyorum
kedi konusu olurdu demi:)

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
Bizim evin en küçük erkeği dobi goldenrotweiler ve sokak köpeği kırması

tanıştırayım bu da benim kara kuzum BICIR:1yes2:

Link Silinmiştir.

bu benim biricik.. Honey :)

Link Silinmiştir.

Buda Honeyin kardesi Tyson :)

Son düzenleyen: Moderatör:
benim köpişimde asyaa ama hiç resmi yok :KK43: işallah en kısa zamanda olacak simsiyah bi köpek asya daha doğrusu o köpek değil o benim kardeşimm =)

benimde kızım var,o benim bitanem,cinsi king charles spaniel cok seker.resimlerimde fotosu var ama gondermeyi bilmiyorum.2,5 yasında henuz ciftlesmedi,birkac ay yavrulara bakabilirmiyim diye dusunuyorum

arkadaşlar benimde terier kırması bir kızım var adı zeyno onu okadar çok seviyorumki kaynanama bile direndim ona eziyet etmeye çok uğraştı herşeyden korkan ben onu korudum ağladığım zaman gelir gözlerime bakar beni patisiyle tırmalar ağlama der gibi hastalandığımda yanımda kimse olmadığında inanın saatlerce başımdan ayrılmazdı beni beklerdi hastalığım ağırlaşıp kokudadan tiksinmeye başladığımda inanın sadece zeyno çok kötü kokuyo biraz uzak dur deyince sanki beni anladı beni ayak ucumda bekledi inatçılığı olmasına rağmen bu kadar tatlı bir köpeğim var resim yollamayı öğrendiğimde resminide yollıycam

BENDE SEVERİM KÖPEKLERİİ....
VE İŞ YERİNDE 4 TANE KÖPEK VAR COK TATLILAR RESİMLERİNİ YÜKLERİM BİRİ LESİ DİGERİDE SÜS KÖPEĞİ TAM OLARAK CİNSİNİ BİLMİYORUM...BAZEN SİNİRLİ OLDUGUMDA ONLARI SEVİYORUM VE İÇİM COK FERAHLIYOR...
HELEDE SÜS KÖPEKLERİNDEN OLANIN ADI PAMUK COK AFACAN BENİ GÜLDÜRMEKTEN ÖLDÜRÜYOR.... :Roflol:

Herkese selam.Benimde 12 yaşında Çiko isminde pekines cinsi bir köpecan oğlum var.

İşte aşağıdaki onun resmi.

benimde bir köpişim far
2
yaşında adı boncuk harika bi köpekkk
egitimli onu cokkkkk sefiorum pennn

ladik seni cok ama cok iyi anliyorum..benimde 9 yasindaki kopegim 1 yil evel kanser olmustu ve ayni sorunlari yasadik..benim kopegimde kanser oldugunda gayet iyi idi, oyuncaklariyla oynuyordu, bahcede parkda kosuyordu, yemegini yiyordu ve tam 5 hafta sonra cok yavaslamisti,ancak yemegini avucumdan yiyordu, hic yurumuyordu,oyuncaklariyla artik oynamiyordu..iste o zaman anladikki zamani gelmis ve veterine goturduk..uyuttuk..hayatimda en zor anlarimi yasamistim..eger kopegin hala hareketli ise bence hemen uyutma ama tabiki mutlaka veterinle konus bakalim o ne diycek.

herkese tekrar merhaba
buraya arkadaşım aracılı ile kayıt oldum her neyse benimde 12 yaşında bir tane ufaklığım var shih-tzu ırkından erkek şeker mi şeker :))

benim köpeğim rotwailer adı zeytin biras kıskanç ve obur ama olsun çok seviyorum onu janım benim ya

Benimde beyaz golden köpeğim var.2 yaşında erkek.Ama dünya tatlısı ve çok akıllı en korktuğum şey onun kaybolması.o yüzen tasmasına telefon numaramızı yazdık.

Benimde Doberman,Rottweiler karisimni köpegim var,resimdede arkamda...
Daha avuc kadardi aldigimda,bütün egitimini ben verdim....Ve onunla devamli konusmamdan heralde artik her sözümü anlyior...acmisin diye soruyorum veya cok zamanim olmadiginda fazla onu gezdiremeyecegim zaman cabuk yap diyorum oda hemen kosturup yapiyor tuvaletini...Yanni normalde egitimini vermedigim seyleri bile anliyor..Ben herseyim o...oNsuz ev bombos sanki..Tatile gittigimde sabirsizlikla beklyiroum eve dönmeyi ,cogunda zaten bana küsmüs oluyor en son 1 hafta evde biraktim (yani kayinvaldemde) geldigimde 3 saat yanima gelmedi...canim benim o

X