Köpek isteyen varmı?

NazNiran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2009
16
0
Antalya'da yaşayan teyzem ölen pincher köpeğinin yerine bir tanede daha alarak onun acısını hafifletmek istedi. Ama şu anda önemli bir ameliyat geçireceği ve ameliyat sonrası bakıma kendisinin ihtiyacı olmasından dolayı köpeği verme durumunda kaldı.
İlgilenenler için:
6 aylık pincher, tuvalet eğitimi var. İsteyen varsa.
Nurinnisa Sertoğlu tel: 05332431004 nolu telefondan ulaşabilirler

bunasıl bı başlık tır ya köpek ıstteyen var mı o bı mal degıl arkadasım can can bır kere hayvanını ınsan ömrunun sonuna kadar baka bılecekse almalı bakamıycaksan almıyıcaksın hemde ınternet uzerındenj vermeye calışıyorsunuz ya o hayvanı alacak olan insan ona işkence yapacaksa ya sırf çocuklarına oyuncak olsun dıye alacaksa insan bıraz arastırır dımı sayenızde bır kez daha ınsanların hayvanları bır mal olarak görduğunu anladım belkı bır gun çocuğunuz oldgu zamanda bakamadığınız zaman internetten ilan verıp bı baskasına verırsınız işte bu aynen onun gıbı bısey o hayvan sıze alıştı sızın kokunuzu annesının kokusu yerıne koydu sız artık onun annesı oldunuz sızın evınız sızın koltugunuz onun yuvası yatagı oldu şimdi o hayvan bır baskasını kendıne nasıl anne seçecek ama o hayvan dımı onun duygusumu var inşallah o hayvanın ahhı hep uzerınızde olması dıleğıyle ıyı geceler

bakamıycaksanız almayın şu yavrucakları yaa...
aa olurmu almazlarsa nasıl bır canlının duygularıyla oynayacaklar nasıl cocuklarına oyuncak bulacaklar hep ınsanlar hayvanlara zarar verıyolarda üzülüyoruz ya artık hayvanlar ınsanlara zarar verınce benden mutlusu olmuyo oh olmuş dıyorum kendını korumus bnm meleklerım

Bende okadar Şey yaaŞdımkı halada devam etmekde asyamı verıp vermememk arasında can cekıŞdım.baŞkası olsa Şuan 100 kere vermıŞdı.ben cok savaŞdım ınŞallah bu savaŞımı sÜrdÜre bılırım.cÜnkÜ ona cok alıŞdık cok sevıyorum.cocuĞmuz gıbı oldu.ınsanlardan daha saĞdık.cnm asyam ıyıkı varsın senı bırakmamak ıÇın elımden gelenı yapıcam

çok üzüldüm keşke almasaydı ameliyat pat diye çıkmamıştır herhalde yada ne biliyim
çok küçük daha en azından kısa süreli bi ayrılık olsa sonra geri alsa yazıkk yaaa
teyzene de geçmiş olsun

X