Köpek ısırması

Gezegen76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2020
24
18
48
Kızlar 15 gün önce elimi köpek ısırdı. elimi ağzından çekmek isterken birde üstüne sırt üstü düştüm ayak ve bacağım şişti şükür o düzeldi ama elime beş dikiş atıldı normalde kuduz tehlikesi olanları dikmiyorlarmış ama yara çok derin olduğu için mecburuz dediler (sizlere sorum ? dikiş izleri için kullanıp memnun kaldığınız ürünler kürler varmı acaba sarı kantoron yağı aldım madecossol kremle dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum ama yeterli olurmu bilemedim eczacı silikon krem önerdi ama çok pahalı geldi fiyatı
(

Sari kantaron gunes gordugu an kapkara leke birakir kullanmayin sakin
Medicasol yeterli enfeksiyon olmasin temiz bakin yara kapanmadan mikropsuz olduguna emin olmadiginiz birsey surmeyin

Ya çok geçmiş olsun, kuduz aşılarınızı oldunuz mu?
Kantaron çok iyi benim sezeryan izimi o geçirdi
Teşekkür ederim evet bugün son doz aşımı oldum dikişlerimi alan sağlıkçı da kantoron yağı önerdi inşallah siz de olduğu gibi fayda sağlar görselden çok her baktığım da aynı anı kabusu hatırlamak istemiyorum travma oluştu bende😞

Sari kantaron gunes gordugu an kapkara leke birakir kullanmayin sakin
Medicasol yeterli enfeksiyon olmasin temiz bakin yara kapanmadan mikropsuz olduguna emin olmadiginiz birsey surmeyin
Zamanla geçmezmi karalık acaba ? elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum hijyene teşekkür ederim

Geçmiş olsun Ameliyat izleri için doktorlar krem yazıyorlar doktor yazarsa SGK karşıladığı kremler vardır pahalı da olmaz fiyatları bilmiyorum ama eczaneden direk alınca daha pahalı oluyor

Geçmiş olsun Ameliyat izleri için doktorlar krem yazıyorlar doktor yazarsa SGK karşıladığı kremler vardır pahalı da olmaz fiyatları bilmiyorum ama eczaneden direk alınca daha pahalı oluyor
Teşekkür ederim onu sordum eczacıma sgk karşıladığı zlerde etkili krem varsa yazdırayım dedim estetiğe girdiği için karşılamıyormuş yazarlar ama ücretli alırsın dedi

X