Köpek dişi ve iştahsızlık

zsmm

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2023
97
35
29
Kızlar hepinize merhaba ağustosun başından beri oğlumun dört köpek dişide bembeyazdı çok zor geçiyor biri patladı diğer üçü hala beyaz. Hastanelik bile olduk kaç defa. Tetagil vs kullanıyorum ama asla yemiyor resmen eridi takviye veriyorum vitaminlerin de bir sorun olmasın diye. Detaylı vitamin tahlilide yaptırdık eksik birşey yok. Valla kafayı yiycem daha önceki dişlerde asla böyle birşey yaşamadık ama köpek dişi bitirdi bizi sizin süreçletiniz nasıl geçti acaba

Köpek dışı bizde de aynı etkiyi yaptı, diğerleri kolay çıkmıştı ama bunda ishal oldu zayıfladı baya zorladı.. hep sevdigi şeyleri verin eğer emiyorsa da sık sık emzirin.. bizde emmedigi için kilo alımı çok oldu..

Muz avakado gibi şeyleri karıştırıp verdim besleyici olsun diye.. yemese bile sık sık yemek teklif ettim..

Zor geçiriyoruz bizde..

Sadece yoğurt yiyor ve mama içiyor canım asla başka birşey almıyor öğürüyor.

Emmediği için kilo alımı çok oldu demişsiniz onu anlamadım. Bebeğiniz kaç aylık ve kaç kg

Hm anladım canım benimde 19 aylık oğlum 11 di ama dün tartıldık 10 a düşmüş
Bol bol emzir canım inşallah çabuk toparlayacak... hep dediler en zoru köpek dışı diye inşallah kolay çıkarırlar artık kuzular

Bol bol emzir canım inşallah çabuk toparlayacak... hep dediler en zoru köpek dışı diye inşallah kolay çıkarırlar artık kuzular
İnşallah canım. Emmedi hiç malesef formül mamayla besleniyor hala

Merhaba, bizim de köpek dişi çıkıyor ve galiba azı dişi de çıkıyor. İştahsızlık çok yok ama yaklaşık 10-12 gündür gece uykulari çok kötü. Devamlı uyanıyor ve aşırı bağırıyor uyanınca. Dün ben dentinox jel aldım o iyi geldi. Bizim de sizin gibi daha önceki hiçbir dis sürecinde böyle olmadı ama ilk defa bunda böyle oldu

Allah yardımcımız olsun inşallah canım ya

Evet mırın kırında olsa iki üç kaşık alıyor. Geceleri ayyy deyip çığlık atıp uyanıyor
Geceleri biz de öyleyiz maalaef.. sizin ne kadar süredir böyle?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…