Köpek cinslerinden anlayan kimse var mı?

Delyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2009
156
0
arkadaşlar köpeğimi golden diye almıştım fakat veteriner labrador kırması olabilir dedi. yardım edebilcek kimse var mı bna? resimlerini koyabilirim anlayan varsa. cok moralim bozuldu yaasenağlama

canım neden moralin bozuldu ki bence cinsi hiç olmasada önemli değil kandrılmışşsan o üzer insanı tbi biraz ama labradorlarda çok tatlı oluolar istersen koy foto ben anlyblrm die düşünüorm ilglnrm çnkü böle şelerle

aaa büyük köpek olmus bu bee. ay labrador mu harbi bi tüy uzaması gözlemleyemedim.

ilk resimlerde benziyo ama en son resimdekide oysa üzgünüm ama kırma canım golden değil:1no2:

ama çok şeker çirkin şeyy:1hug:

zaten teee bebekken sokakta bi kadın bunun cinsi yokmu demişti hatırlarsan,kırma oldunu o zaman anlamalıydık galiba.

Canım bu golden değil :1no2: Bence labrador bu .. Ama şu halleri çok tatlı gerçekten , sevesim geldi opuyorumnanaktan Büyüdükçe sen de anlarsın , labradora dönüşecek ...

evet canım bu labrador ama inan çok tatlı bu daha çok büyüo bnce bağrına basmalısın opuyorumnanaktan

benim 2 tane golden retrieverim var...tüyler için çok erken benim köpekleriminde tüyleri 6 7 aydan sonra kendini belli etmeye başlamıştı ama küçükkende çok tüylü yumak gibiydiler sonra döküldü yavaş yavaş ömürboyu kullanacağı tüyleri uzamaya başladı...canım sanırım köpeğin dişi buyüzden zaten erkeklere göre tüysüz olacaktır..köpüşün benim köpeklerimin küçüklüğüne çok benziyor...bazı goldenler uzun bacaklı ve ince tüylü olur bu onların kırma olduğunu göstermez..onun karakterindende büyük fikirler edinebilirsin..tüylerine bakarak kesinlikle erken düşüncelere kapılma...birde resimde kulakları kısa gibi geldi bana..öyle mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…