Köpeğimde tenya var!

C

cadalozza

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cadalozza
..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi cadalozza
Mesela, vakit kaybetmeden veterinere gidebilirsiniz.

Hemen ağızdan parazit damlası içirilmeli.

Yavru kedi - köpekler de parazit çok tehlikeli olabilir.

• Konu Sahibi cadalozza
..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi cadalozza
yavru kedi ve köpeklerde parazit çok karsılasılan bi durumdur arkadasım burada cevap aramak yerine bence hemen veterinere götür ve iç ve dış paraztilerini yaptır . ve ıslak mama yedirme kuru mama tercıh et. marketlerde satılan kuru mamalar varya onlardan al .
ve elini sakın onun dıskı kabına sürme sürekli toprağını değiştir yada dışkısı için dışarı götürüyorsan bi süre içerde bi kap ayarla ve ona yapmasını sağla. bu parazit ona ya yediği herhangi birseyden gecmiş olabilir dışarı çıkarma bir süre en azından tüm asılarını yaptırana kadar.köpeklerde ası zamanı ne zaman baslıyor bilmiyorum ama kedilerde 2 aylıkken ilk asısına başlıyor veterinelrler.ama seninki daha bir aylık tahminim kadarıyla veterineriniz bir önlem alacaktır bunu için. sevgilerimle

• Konu Sahibi cadalozza
ewt aynısı benim kedimde olmuştu vete götürüp bi iğne yaptırmıştık onun sonucu çıktı ewt tenya

• Konu Sahibi cadalozza
gittiniz mi veterinere ? nasil durumu yavrunun ?

bu arada 1 aylik demissiniz... anneden ayrilmak icin cok erken degil mi????

eger anne de sizinse ve sizdeyse zaten bu gibi durumlarda hemen veterinere gitmek gerektigini zaten biliyor olmaliydiniz...

• Konu Sahibi cadalozza
gittiniz mi veterinere ? nasil durumu yavrunun ?

bu arada 1 aylik demissiniz... anneden ayrilmak icin cok erken degil mi????

eger anne de sizinse ve sizdeyse zaten bu gibi durumlarda hemen veterinere gitmek gerektigini zaten biliyor olmaliydiniz...

Tamamına katılıyorum.

X