Koparanlar :)

zeynopd

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2012
184
43
''bir hocada desin ki, evet çocuklar çıkarın kağıtları, batak oynucaz

serdar ortaç’ın şarkı sözlerini anlamayı bırak, kliplerini izlerken hangi kızla sevgili onu çözemiyorum daha.

biz bi tane sevgili bulamazken diger yanda karisini bicaklayanlar var.adamdaki lukse bakar misin ...

yalnızlığın tadına bakalım derken yuttuk galiba

''ben doktor olsam hep kendime rapor yazıp işe gitmezdim. beni çılgın beni''

aslında herşeye verecek bir cevabım var ama olay anında değil gece yatarken aklıma geliyor

"az önce izlediğim filmdeki esas kız kafasını otobüs camına dayayıp içli içli dışarıya bakıyordu ya. gerçekte öyle olmuyor ki, kafan takır tıkır cama çarpıyor. tecrübe ile sabittir"

regl olduğunda orkid reklamlarındaki gibi mutlu bir tane kadın varsa, allah da benim belamı versin.."

"bu aralar derslerde "takımdan ayrı düz koşu yapan futbolcu" gibiyim. sınıftaki herkes konuları anlarken, hatta yardırırken; ben suskun, ben garip, ben yalnız."

buzdolabını açtım gördüğüme inanamadım. carte d'or zeytinyağlı yaprak dolması çıkarmış:)"

''bunca yıllık insanım, henüz uykuya doyamadım
bedenim okulda olabilir ama ruhum asla."

istifa etmiyorum siz beni kovuyorsunuz

babamın çok sevdiğim bir sözü var: hesabına para yatırdım

''kızın fotoğrafını 495 kişi beğenmiş. o kadar insanın oyuyla bizim köyde muhtar seçiyolar lan

çengel bulmaca da ''boru sesi'' yazan yere sinan akçıl yazdım

facebook ''nassın canım? anangiller, babangiller,abingiller, akrabangiller iyidirler inşallah?'' moduna geçmiş hayrolsun.

" mayalar fenerli çıktı. malum, yanlış anons"

eski yunanda ateist olabilene büyük saygı duyuyorum. 50 tane tanrı var, biri bile aklını çelememiş adamın."

cuma namazında hocaya "hocam hava bugün çok güzel, dışarda kılalım mı.?" diye sormayaydım iyiydi.. kovdular. dinde mizah sıfır arkadaş yaa.."

"şu iki günde o kadar çok tarana içtim ki, sabah işe değil tarlaya gittim!.. çapa falan yaptım...testiden su içtim.. atlara su verdim... yağmurun bereketi ile ilgili tartışmalara girdim... türkiye'deki tarhana rezervlerinin %80'i bizim evde çıkıyor."

otobüste yanına oturan amcanın 9 liralık hacı yağı senin 200 liralık parfümünün kokusunu bastırır yaa..işte iman gücünün canlı kanıtı...

evrenin başka yerlerinde de zeki canlıların var olduğunun en kesin kanıtı, şimdiye dek bizimle hiç irtibata geçmeye çalışmamış olmalarıdır"

allahım sen beni sıradan çinko karbon pil olarak mı yarattin bu ne yorgunluk ( "

istediğn kadar cool ol tatlım. kına gecende yüksek yüksek tepelere çalacak

yarın öbür gün ölüp gitsem haberlerde gösterilecek düğünde göbek attığım bir videom bile yok lan. bu nasıl asosyalliktir. ciğerim soldu.

romantik filmler başlarken "bu filmdeki erkekler tamamen hayal ürünüdür. gerçek hayatla bir ilgisi yoktur." yazılmalı.

banka mesaj atıyor, 3 tane 250 liralık alışverişinize 20 lira bonus. ulan gerizekalı, 3 tane 250 harcayabilsem senin 20 lirana mı bakarım. '
'
seni sevmeye çalıştım ama olmadı" ne demek lan? napayım dershaneye mi yazdırayım, özel hoca tutup mu çalıştırayım? ne istiyorsun?

100 kadına sorduk 1647 cevap aldık.sorduğumuza soracağımıza pişman olduk.''

kopya demeyelim hocam, ben ''cevapları karşılaştırmak'' deyimini daha doğru buluyorum.

bazı insanlar sokakta telefonla konuşmuyor, bildiğin ulusa sesleniyor..

misafir için hazırlık yapan annenin evde yarattığı gerilimden elektrik elde etsek, bütün ülkeye yeter, hatta ihraç bile ederiz."

hepsi süper
babamın çok sevdiğim bir sözü var: hesabına para yatırdım
buna bayıldım en çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…