Konya'llar tanma gn

günaydın konyalı arkadaşlar
sizlerden ses cıkmayınca
biz elifle görüşmeye karar verdik
siteye duyrulur...
bugün ögleden sonra merkezde buluşuyoruz
isterdikki hepimiz biraraya gelelim
ama sizler bize zaman ayıramayacak
kadar yogunsunuz galiba
müsait olan arkadaşlardan
daha sonrada katılımlarını bekleriz
sevgiyle kalın...

ewet kızlar bende cook ısterım gercı konyalı deılım ama artık burda yasıorum ve yalnız kalmaktan cok sıkıldım fırtınanınkızının da dedegı gıbı herkesı bana beklerım gercekten cıddı olanlar olursa ozelden yazsınlar.selcukda oturuorum yakın olanlarla cıddı cıddı gorusmeyı cok ısterım

canım merhabalar bende konyada oturuyorum bende konyalı değilim eşimin görevi nedeni ile burdayız özelden sana mesaj atılmıyor kapalı galiba sen özelden yazabilirsin bana bende aydınlık tarafında oturuyorum yatağan fırınına yakın sayılır buraya taşınalı 3 yıl olacak malesef dediğin gibi benim bebkte olunca çok sıkıldım artık tanışmak konuşmak istersen grşebiliriz görüşmek üzere hoşçakal

yeni ve konyalı üyeden herkeze merhabalar....
doktor araştırması yaparken yolum taa buralara düştü.bu bir işaret olmalı :))))

belki buralarda bana birileri uzun zamandır aradığım ama bulamadığım çooook iyi bir kadın doğumcu tavsiye eder.ve belki ben ona çoook teşekkür ederim.ah ne iyi olur:)

meramdan konyalı anneler sevgiler...

canım benım yardımcı olmak ısterdım ama benım pek bı bılgım yok ama gorumcem baskentte dogum yaptı sanırım cok da memnundu doktorundan ıstersen senın ıcın sorar ogrenırım

rebel_black teşekkür ederim ilgin için.
bende 3.5 cm lik ne olduğu belirsiz bir kist var.yani laparoskopy konusunda uzman olan bir doktora ihtiyacım var.
bu konuda tülin hanıma ,hikmet beye gittim kocaman kistimi göremediler.
metin çapar kistimi gördü ve laparoskopy gerek dedi ama (!) hiç kimseye tavsiye etmiyorum o doktoru.

umarım işini ciddiye alan sağlıklı bir doktor bulabilrim kendime.
bahsettiğin doktorun adını öğrendiğin zaman yazarsan sevinirim.
haftaya mehmet çolakoğluna gitmyi düşünüyorum.inşallah iyi bir dr dur.

selçuklu güler hanım
tıp ali bey

konusunda uzman dr lar

yazdığınız diğer topiğe de diğer iyi bilinen dr ları yazdım bakınız

vakıf hastanesınde dogum yapmıs gorumcem canım emıneymıs adı bırde kayınvalıdem daha yenılerde gıtmıstı nakıpoglu hastanesıne oda suna hanım dıe bı bayana muayene olmus oda memnun bı arastır ıstersen

rebelciğim merhabalr sana mesaj yazılmıo bende burdan yazmak istedim biraz kendinden bahsedermisin neden çok sıkılıosun arkadaş ortamı yokmu burda da aynı gerçi bende siteye takılıorum burayı bulmam çok ii oldu bir nevi rahatlıyorum

malesef canım yaaa selcukda oturuorum ıste dur bakımm ben bı ayarlara bakımm ala ala acıktı halbukı ama neysee. :uhm:

merhaba kızlar buluşmalara bakıodum konyadan yokmu hiç die ve buldum die sevinirken o da ne fos çıkmışız valla hiç yakıştıramadım bize.haftasonu bi gün ayarlansın ve cümbür cemaat buluşalım,kaynatalım.öle belki gelirim ederim yok ama allahtan bi mani çıkmazsa buluşup toplaşalım.hadi öpüyorum hepinizi ve iyi haberlerinizi beklioruma.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…