konya'lı bayanlar gelin tanışalım muhabbet edelim.. bekliyorum..

gazeldustubaglara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2012
10.411
2.198
selam kızlar... kendimde bir konyalı olarak hemşerilerimi topiğime bekliyorum....sıkıntısı derdi sevinci mutluluğu olanlar ve paylaşmak isteyenler.... yada hiç bi derdi sıkıntısı olmayıp sırf can sıkıntısını gidermek isteyenler.... veya bişey bulamadım ben lak lak yapmaya geldim diyenler :) buyurun hoşgeldiniz... GONYALILAARRRRRR.... :)

merhaba canım, ben de gonyalıyım, kaynaşalım nasılsın, hayat nasıl gidiyor, kimsin kimlerdensin?
(ne çok soru sordum babam gibi :))

merhaba canım, ben de gonyalıyım, kaynaşalım nasılsın, hayat nasıl gidiyor, kimsin kimlerdensin?
(ne çok soru sordum babam gibi :))

konya merkezde oturuyoruz canım... annemler orda ama ben bursaya taşındım şuan...gonyamı çok özlüyorum.... millet topik açmış urfa izmir istanbul diye...açayım bakayım hemşerilerimden gelen olacakmı dedim :) sağol teşrif ettin canım...sen kimlerdensin koca gonyalı :) anlat bakem..

sudan çıkmış balığa dönüyor insan dimi çıkınca memleketinden, merkezdeyim ben de canım,sonradan okumaya heveslendim ünv sebebiylen geldim,

kimlerden olduğum garışık accık dağlı accık yörük bişeyim, sen niye vardın gittin bursalara :)

ben de fahri konyalı sayılırım üniversiteyi orda okudum aah ah ne güzel günlerim geçti orda özlüyorum şimdi

canım seni de aldık kabul ettik, ünivde okurken bilinmiyor da bitince çok özleniyor valla haklısın, ne kadar oldu mezun olalı?

Slm kızalr ben de Konyalıyım (ilçesinden) ama liseyi Konya merkezde okudum ve çok seviyorum Konyayı.En son Büyükşehir Belediyesinde staj yapmıştım 2007 de.Çok eğlenceliyidi.O zamandan beridir gitmiyorum ama çok özledim...Şimdi Eskişehir'deyim.Evliyim ve 33 haftalık hamileyim inş. oğluşumuz gelecek temmuzun ilk haftalarında...Bizden böylee..

selam yörük nasılsın bende yörüğümde
heyyyybende konyalıyım ama ilçesinden
(kadınhanı lıyım)
eee nevar ne yokk anlatın bakem

bebeğin hayırlı olsun benim yok olmuyo olamayacakta galiba
sen hangi ilçedensin canım
hımm eskişehirdeymişsin geçen gün istanbula gittik eskişehirdende geçtik orasıda çok güzel ama yağmurluydu çok yağıyordu tam göremedimm

bende konyanın ilçesindeyim..
eskişehirliyiz ama konyada büyüdük..
ailem hala konyada ben ilçesindeyim..
evliyim bide sıpam var

bende konyaya çok alıştım
ama kısmen seviyorum:44:
burdurda 2,5 yıl kaldım bende..
o zamanlar burnumda fosur fosur tütmüştü oda ayrı konu tabi

hayırlı olsun canım, ben de aday adayıyım anneliğe, sağlıklı şekilde kucağına alırsın inşallah bebeğini.
selam yörük nasılsın bende yörüğümde
heyyyybende konyalıyım ama ilçesinden
(kadınhanı lıyım)
eee nevar ne yokk anlatın bakem

yörükler aşkınaaaaa,
hoşgeldin, benim yörüklük de çumradan kaynaklı. gerçi merkezde yaşadım hep ama gidip gelmemiz eksik değil,
kimsin kimlerdensin buna çok güldüm emi allhta seni güldürsün

amiiiinnn Allah ağlatmasın

bende konyanın ilçesindeyim..
eskişehirliyiz ama konyada büyüdük..
ailem hala konyada ben ilçesindeyim..
evliyim bide sıpam var

Allah bağışlasın kuzunu canım hoş geldin,
ben de istiyom dua edin banaaaa

Öyle düşünme canım daima pozitif ol.Rabbim inş. isteyen herkese nasip etsin.Ben çeltikliyim.SEn ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…