Konyada kadın doğum doktoru önerisi var mıdır?

dinyeper

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
10
3
28
Merhabalar, Konya'ya yeni taşındım ve 5 aylık hamileyim. Burada önerebileceğiniz kadın doğum doktoru var mıdır acaba?

Merhabalar, Konya'ya yeni taşındım ve 5 aylık hamileyim. Burada önerebileceğiniz kadın doğum doktoru var mıdır acaba?
özel medova hastanesinde aysel kamer, özel medicana da rengin karataylı devlet hastanesinde doktor öneremem ama şehir hastanesini çok övüyorlar sağlıcakla kucağınıza alın

Özelden Kaç bacım para tuzağı git mis şehir hastanesini ben hep özele gittim pişmanım egolu doktorlar para düşkünü oluyor özeldekiler iki doğum bir düşük yapmış biri olarak söylüyorum bunu özel boş devlet sunmuş sana imkan faydalan

Özelde Farabi de Bahar Hanım ( tek geçerim, çok tatlı, işini bilen ve insan canlısı, adam adam :)), devlette Ali Kemal Belviranlıda Elmas Hanım ama aşırı kalabalık sıra bulman zor olabilir. Yine özelde Medova da fuat beyi çok övüyorlar ama ben denemedim. Mediacana da Narin Hanım da benim normal doğum yapmama vesile olmuştu, çok reklam yapmadığı için ismini duymazsın ama iyidir.

Merhaba ben de arayış içerisindeyim. Kafam çok karışık. Medicana da rengin hoca için çok iyi şeyler söylemediler. Bekletir ilgilenmez gibi şeyler söylediler. Doğru mu?
Bir de yine medicana da Tuğba ve narin hoca var. Onlarla ilgili neler düşünüyorsunuz?

Farabide Mehmet Bardakçı var çok iyi.
Ali acar var ben kızımda hep ona gittim oda özel ama şuan Konya'nin neresinde bilmiyorum.
Ali Kemal Belviranlı var devlet ordada Mevlüt Okay Demirtaş var

Farabide Mehmet Bardakçı var çok iyi.
Ali acar var ben kızımda hep ona gittim oda özel ama şuan Konya'nin neresinde bilmiyorum.
Ali Kemal Belviranlı var devlet ordada Mevlüt Okay Demirtaş var
Çok teşekkür ederim. Erkek doktordan çekinir miyim utanır mıyım diye düşünüyorum çok sitresliyim.

Çok teşekkür ederim. Erkek doktordan çekinir miyim utanır mıyım diye düşünüyorum çok sitresliyim.
Arkadaşların soyledigi bayan doktorlara hiç gitmedim bilgim yok ama bu söylediklerime gittim bitanesi şimdiki doktorum hatta. Bende biraz cekinmistim ilk başlarda ama çekinecek kişiler değillermis sonra rahatladım. İster bayan ister erkek olsun birisine karar verin gidin duruma göre bir bakın memnun kalırsanız devam edersiniz ,kalmazsanız başkasına gidersiniz canım .

Murat Bardakçı'ya randevu alıp ona gitmeye başladım ben, bence kadın doğum doktorlarının hastayı sakinleştirmesi de ekstra önemli ve bu doktordan öyle Vibe aldım, iyi ve ilgili bir doktor sanırım diğer hastalarına davranışından gördüğüm kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…