Konya Tüp Bebek 2024

muabebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
4
0
Arkadaşlar merhaba, Konya’da tüp bebek yaptırmak için merkez arayışındayız herkes farklı birşey söylüyor. Güncel doktor ve merkez bilgilerinizi paylaşın lütfen

Medova hastanesi mustafa ulusoy -
Orada tedavi olan ve şuan bebeği olan bir çok arkadaşım var ve bende orada tedaviye başlayacağım doktor çok anlayışlı işinin de ehli 40 yıllık bir tecrübesi varmis bende araştırdım en son onda karar kıldım

Medovanın laboratuvarı iyimiymiş acaba bizde erkek faktörü olduğu için laboratuvar çok önemli dediler

Novafertilde başlayacaktım yarın muayenene gidicektim. Sıkıntılı bir yer mi? Burda övmüşlerdi de

Biz 2 kez gittik oraya fakat ben özellikle ikincide tavırlarından memnun kalmadım. Zaten kolay bir süreç değil o yüzden iyice araştırmak lazım
Siz de giderseniz tecrübelerinizi bizimle paylaşın

Arkadaşlar merhaba, Konya’da tüp bebek yaptırmak için merkez arayışındayız herkes farklı birşey söylüyor. Güncel doktor ve merkez bilgilerinizi paylaşın lütfen
Hızlı tren imkanı varken Ankarayı tavsiye ederim. tecrübeli Prof hocalar bakımından ve kurumsal büyük lablar için.

Ankara için özellikle bir öneriniz var mı peki
Konyayı iyi biliyorum Ciddi faktörlü bir durumunuz varsa vaktinizi ve paranızı boşa harcamayın. Hızlı tren işinizi çok kolaylaştırır. Ankara Bahçeci Prof Dr Berfu Demir ve Ankara Memorial Prof Dr Aygül Demirol Ankaranın en iyileri. Ben memoriale gidiyorum memnunum. Araştırarak bakın hepsine. Hızlı trene yakın mesafe ikiside aynı yerde balgatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…