konya da labioplasti ameliyatı yapan var mı? ?

aysenurcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
4
1
27
Benim ic dudaklarım sarkık duzeltmek istiyorum fakat konya da okuyorum bildiginiz bi yer var mı yardım edin lütfen

yaptıran yada konuda bilgisi olan yazabilir mi acaba . Site de daha yeniyimde. Bir sitede gördüm de hiç ayrıntılı bilgi vermemiş korktum açıkçası

bilen kimse yok mu ya . okulum bu sene son bi an once burda halletmek istiyorum. Bu yaz istemeye gelecekler ama ben hala bir şey halledemedm

Arkadaşım bende konyadayım. Konya'da bildiğim çok iyi bir doktor var. Her şeyiyle güvenirim ama labioplasti plasti yapıyor mu bilmiyorum. Bende bi konu açmıştım. Şimdi internetten doktor isimleri araştırırken başka var mı diye benim bahsettiğim doktorun adı çıktı ve bu form da karşıma çıktı. Belki biraz gec cevap verdim ama hala burdaysan ona görünebilirsin. İsmini veririm

Tıp fakültesinde Zekeriya hocam var. Profesördür kendisi. İsterseniz yardımcı olabilirim size. Bende Konyadayım. Zekeriya Hocamı da uzun zamandır tanıyorum.

Arkadaşım bende konyadayım. Konya'da bildiğim çok iyi bir doktor var. Her şeyiyle güvenirim ama labioplasti plasti yapıyor mu bilmiyorum. Bende bi konu açmıştım. Şimdi internetten doktor isimleri araştırırken başka var mı diye benim bahsettiğim doktorun adı çıktı ve bu form da karşıma çıktı. Belki biraz gec cevap verdim ama hala burdaysan ona görünebilirsin. İsmini veririm
Bahsettiğiniz doktor kim aceba

X