Konya Da Ebeye Gidenler

Narenciyecicegim

Gün gelecek yarınlar dünleri unutturacak SABRET🌸
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
626
627
Merhaba bayanlar ben 4 yıllık evliyim . Bu süreçte rahim filmi histereskopi oldum 1 kere tüp bebek yaptırdım ama hala gebe kalamadim . Eşimde bende icmedigimiz yemedigimiz kalmadı. Esimun spermleri de iyi şuan. Ben bundan 1 hafta önce Konya'nın bir ilçesinde ebeye gittim adetime yakın olduğum için çok bakmadı sadece karnimdan baktı rahmin dönmüş dedi. Adet bitiminde gel dedi ama bende merkezde oturuyorum. Acaba aranızda merkezde ebe bilen varmı ?? Yardımcı olursanız sevinirim

Konya'da gitmedim ama Kayseri'de akrabalarin ısrarı üzerine övgüleri üzerine 1 2 kişiye gittim hepside aynı yalanı söylüyor banada rahim dönmüş vs dediler kendince birşeyler yaptı üstelik benden sana doğal ilaç hazırlayacağım diye para aldı sonra hamilesin dedi doktora gittim hepsinin yalan olduğunu öğrendim sana tavsiyem öyle saçmalıklara inanma bizzat denemiş biri olarak söylüyorum sana. Doktora git ama öyle kendini biliyor sanan cahil kadınlara gitme derim.

Böyle insanlarin duygularıyla oynayan çok kişi var araştırılıp gidilmesi lazım . Ama bazı ebelere gidenler o kadr doktora gidip gebe kalmamalarina ragmen bu ebelerde hamile kalıyorlar cevremdede benzeri var. Ama ben Konya da bilmediğim için sorayım dedim canım. Malesef sen dolandiricilara denk gelmişsin

Sen o övenlere bakma banada çok ovduler ben çok övgü duyunca gittim zaten canım karsr senin ben uyarayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…