Konuyu kısa bir süre taşımasanız olur mu ? :/

onlygodcanjudgeme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2014
546
312
Arkadaşlar iyi geceler. Grupanya sitesinde güzellik bölümünde oldukça uygun şeyler var. Normalde pek gidemem kuaföre vs maddi anlamda zorlar çünkü beni... Daha önce kullanan oldumu acaba? Özellikle ankarada? Kusura bakmayın cidden uygun görünüyor fiyatlar o yüzden tereddütte kaldım. İpek kirpik ve komple ağda uygulaması 19.90 tl diyor daha öncesinde internetten kampanya kodu alıp hiç gitmedim.. Biz kirpikleri kendimiz mi alıp götürüyoruz vs fikri olanlar paylaşabilirler mi arkadaşlar... İkinci resimde ipek kirpikten ilk resimde kirpik permasından bahsediliyor...

Son düzenleme:
Ben Ankara'da m&m güzellik için alıp cilt bakımına gitmiştim. Bir sıkıntı olmadı fiyat da iyiydi. Almadan önce mekanı arasanız daha iyi olur ama.

Örnek resim attım bayanlar...

Eklentiler

• Screenshot_2015-11-25-22-15-27.png
    Screenshot_2015-11-25-22-15-27.png
    182,7 KB · Görüntüleme: 235
Arkadaşlar iyi geceler. Grupanya sitesinde güzellik bölümünde oldukça uygun şeyler var. Normalde pek gidemem kuaföre vs maddi anlamda zorlar çünkü beni... Daha önce kullanan oldumu acaba? Özellikle ankarada? Kusura bakmayın cidden uygun görünüyor fiyatlar o yüzden tereddütte kaldım. İpek kirpik ve komple ağda uygulaması 19.90 tl diyor daha öncesinde internetten kampanya kodu alıp hiç gitmedim.. Biz kirpikleri kendimiz mi alıp götürüyoruz vs fikri olanlar paylaşabilirler mi arkadaşlar...
İpek kirpik demiyor yalnız
Kirpik perması ve keratinli bakım diyor
İkisi farklı şeyler

Ben de bu kampanya ile alindiginda bastan savma yapildigini duymustum. Mesela lazer epilasyon icin. Ama ufak tefek seyler icin yapilabilir, agda gibi. Tabi hassas bir cildiniz yoksa. Guvenlik acisindan ise ben ingilizce kursu satin almistim bir sorun yasamadim. Cok sorun yasanacagini sanmiyorum.

Aynen bahsettiğim ise şuan resmini attım sizcede fazla uygun değilmi? Peki siz cilt bakımı güzellik ile ilgili birşey yaptırdınız mı
Ben bir şey yaptırmadım
Bu uygun fiyatların reklam kampanyası çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yani adam broşür bastırmak yerine o parayı indirim yapmak yoluyla reklamına harcıyor.
Bir de işlem için gittiğinizde size diğer hizmetlerini satarak para kazanmaya çalışabilir.
Yani işin içinde bir sahtekarlık, dolandırıcılık olduğunu düşünmüyorum.
Ama hizmet kalitesi çok yüksek olmayabilir.
Seçeceğiniz işleme göre de bunu göze alırsınız zaten. Mesela 29 tl ye ağda alabilirdim, kaybedecek çok şeyim olmazdı. Denemiş olurdum.

Ben bir şey yaptırmadım
Bu uygun fiyatların reklam kampanyası çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yani adam broşür bastırmak yerine o parayı indirim yapmak yoluyla reklamına harcıyor.
Bir de işlem için gittiğinizde size diğer hizmetlerini satarak para kazanmaya çalışabilir.
Yani işin içinde bir sahtekarlık, dolandırıcılık olduğunu düşünmüyorum.
Ama hizmet kalitesi çok yüksek olmayabilir.
Seçeceğiniz işleme göre de bunu göze alırsınız zaten. Mesela 29 tl ye ağda alabilirdim, kaybedecek çok şeyim olmazdı. Denemiş olurdum.
Oh şuan rahatladım o hemen al butonundaki fiyat detaylarını görünce:)) çok teşekkür ederim düşünceniz mantıklı...

En kaliteli yerde ipek kirpik yaptırmak Bursa'da 650 tl den başlıyor. Üstelik çıkarması o kadar kötü ki özel bir solüsyon kullanılıyor ve sizin kendi kirpiklerinizi de dipten koparıyor. Bu dediğim en kaliteli mekanlardan biri. Ben gözümle gördüm kızcağız feryat figan etti. Ama ne fayda.

X