konum silinmiş bi bakın lütfen hamilemiyim acaba

DXUXNYA TATLISI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
364
3
kızlar ben adetime 2-3 gün kala 3-4 damlalık kahverengi lekelenme geldi ve hala adet olmadım bekliyorum böyle olupta hamile kalan varmı varsa yazın lütfen...:Saruboceq:

canım umutlandırmak istemem ama bana da öyle oldu,hatta tam adet günü 1-2 damla oldu ve sonraki gün de ben de şüphelenip kan testi yaptırmıştım ve hamileydim,canım eğer istiyorsan darısı başına ,inşallah hamilesindir

cnm ben artık Allahtan hayırlısını istiyorum çünki çok istiyodum ve halada öyle ama bir kere hamile kaldım 9 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kaldım bebek gelişmediği için onun üzerinden tam 7 ay geçti tabiki hala istiyorum çocuk ama dediğim gibi hayırlı zaman ne zamansa o zaman olsun diyorum Allah yapsın bizim için planı...

kızlar dayanamayıp gidip test aldım veeeeeeeeee hamileyiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm Allah tüm isteyenlere versin inşallah tamamına ereriz bu kez bebişimle...

Çok sevindim. Allah tüm isteyenlere versin. Sağlıklı bir şekilde kucağına almanı diliyorum...Hayırlı olsunnn.

kızlar bnm arada bir omuz sırt kısmıma ağrı giriyo normalmi sizce sizede oluyomu nolur bişey söyleyin varsa yaşayan sırt ağrısı ilk haftalarda nolur yazsın...

kızlar bnm arada bir omuz sırt kısmıma ağrı giriyo normalmi sizce sizede oluyomu nolur bişey söyleyin varsa yaşayan sırt ağrısı ilk haftalarda nolur yazsın...

bende olmamıştı böyle bişey üşütme yada ceyranda kalma olabilir daha belirtiler için çok ereken anca olursa bulantı baş dönmesi aşırı yeme isteği olur ..

allah hayırlısıyla doğmasını nasip etsin hayırlı ömürlü hayırlı insan nasip etsin annesinin babasının yanıbaşında mutlulukla büyüsün tebrikler..

X