Kontesim ellerini emiyoooo...

eylulum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2007
898
7
hemde iki elini birden ağzına sokmaya çalışıyo. Bazen yumruk yapıp emiyo Bazende parmaklarını sokuyo ağzına.Birde emerken bi ses çıkarışı var çok tatlı ya. Ama önceleri açken bunu yapıyodu şimdi hem acıktığında hem keyfi yerinde oyun oynarken hem uykusu geldiğinde hemde emzik istediğinde. yani uyanık kaldığı zamanın çoğunde elleri ağzında. Ama çok hoşuma gidiyo ya. umarım zararı yoktur.

Geginliğini atıyor işte bende bu yüzden emziğe alıştırmaya çalıştım ama almıyor.Dikkatini başka yöne çekmeye çalışıyorum.

Ben kizimda oyle yeni kesfediyo ellerini eldiveni cikarmiyordum pek su 10 gundur elleri hep agzinda.Cok guluyom onun o halini gorunce birde bir sapsap ses cikarisi varki kendimden geciyorum oyleyken.Zarari olmaz bence her cocuk yapiyo cunku.Bu arada sonunda calismaslar sonucunda bas parmagini bulabildi ve emmeye basladi.Emzigide var ama parmagi tercih ediyo hanimefendi :roflol:

Oy Yerim Ben Onalri Annelri Ellemyin ,keyiflerine Baksinlar Bebeişler
Siz De Seyredip Keyfinzie Keyif Katin.
Ayy Maşallah ,hepsi Gözeümün öününde Canlandi Yaaaaaa

bi çok anne bıraktırmaya çalışır el emmeyi ama ben bayılırım parmak emen bebeklere yaa deli olurum :-)

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebişlerinizi a.s. a.s.

benimkide emziğe çok düşkündü ellerini keşfettikten sonra emziği hiç almıyo artık.Bir de gece acıkıyor ya ağlayarak uyanmıyo. Ellerini emiyo çıkardığı şapur şupur seslere uyanıyorum bende.

benimkide emziğe çok düşkündü ellerini keşfettikten sonra emziği hiç almıyo artık.Bir de gece acıkıyor ya ağlayarak uyanmıyo. Ellerini emiyo çıkardığı şapur şupur seslere uyanıyorum bende.

ay ne guzel ya ne tatli yerim ben onu..

benimkide cok seviyo ellerini emmeyi birde iki elini birden sokmaya calisiyo agzina o zaman cok komik oluyo :))

benim prensesde sürekli elini ağzına götürüyordu bende emzik aldım emiyor ama bazen emziği atıp ellerini yumruk haliyle ağzına sokmaya çalışıyor şapur şupur emiyo..engellemiyorum emsin çok şeker gözüküyor..emiziğide sürekli vermiyorum huysuz olunca sakinleşsin diye yada banyodan çıkarıp üzerini giydirirken mızmızlanmasın diye veriyorum çok rahat oluyor...

OHH MAŞALLAH BİZİM NİSAN BEBİŞLERİMİZ ÇOOK ZEKİ OLACAK DEMEKKKİ :roflol: BİR YERDE DUYMUŞTUM ELİNİ EMEN BEBEK ZEKİ OLUR DİYE ... HER BEBEK ZEKİİ OLACAK DEMEKKKİİ :roflol:
BİZİM TONTİŞLE AYNEN ÖYLE ELLERİNİ BAZEN BAŞ PARMAGINI DENK GETİRİYOR AGZINA ÖYLE GÜZEL ŞAP ŞUUP DİYE EMİYORKİ KOPUYORUZ ONU İZLERKEN BAZENDE BEN KENDİM VERİYORUM PARMAGINI EMSİN İZLEYEYİM DİYEE PARMAGININ YERİNE NERDEYSE TÜMMM ELİNİ SOKUYOR AGZINA ÇOOK HOŞ YA ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUNKİ BİZLERE NASİP ETTİ ALLAH OLMAYANLARADA BU DUYGUYU TATIRIR İNŞALLAH. HELE SES ÇIKARMASI KONUŞURKEN KARŞILIK VERMESİ ÇOOK GÜZEL EN ÇOOK BABAMA KARŞILIK VERİYOR ONUNLA KONUŞUYOR BİZLE OKADAR ÇOOK DEGİL BAKALIM DEDESİ GİDİNCE NE YAPICAZZ :sm_confused: TÜMM BEBİŞLERİNİZİ KOKULU KOKULU ÖPT Şeniz

anen kızlar benim kızımda 4 parmağını birdemn sokuyor bazen midesini bulandırıyor geçen ün elini emerken uyumuş çok şekerdi

benim kızım da aynı sizin bebişler gibi ellerini yumuk yumuk yapıp yiyo.hatta diğer elinide emdiği eline destek yapıyor.izlemeye doyamıyorum.deli gibi emiyor.birde cap cap ses çıkarması yokmu.izlerken gülmekten yıkılıyorum.kızlar benim kız birde adım atıyor.evde dolanıyoruz.öyle güzel adım atıyor ki emeklemeden yürüyecek galiba.ellerini ver diyorum hemen uzatıyor.çok seviniyor onunla konuştuğum zaman.Allah hepimizin bebişini bize bağışlasın.olmayanlarada bu duyguyu tattırsın rabbim.:emir_bebek:

annnaaaamm benimkide emiyoda bende hep karnı aç sanıp üzülüyodum sırf bu yüzden günde 4 saatte 1 ölçekten 2 ölçeğe çıkardıydım mamasını demekki her bebek emiyomuş

kızlar cok güldüm bebişlerinize benim bebişte 3 aylıkken keşfetti parmaklarını ilk emdiginde şapur şaupur sesler cıkarıyodu
öyle bir emiyordu parmaklarını koparıp yutacak zannediyordum..:roflol::roflol:
bazen istifra edecek gibi olduguda oluyordu..
+6 dan sonra diş kaşıma cubugu alınca onunla oyalana oyalana emmeyi bıraktı
diniyor şimdi bir parmagını agzına sokup fırlama fırlama gülüyor.:roflol::roflol:
tadını cıkarım derim ben şimdi o halinin resimlerine bakıyorum coksekeriremsu

Bayiliyorum bende o haline hele birde cikardigi cap cap sesi beni bitiriyo.Artik aglamiyo geceleri elinin emmesinin sesine uyaniyorum resmen o kadar kuvvetli emiyo :roflol:

Ilk baslarda acken yapiyordu ama simdi elleri agzindan inmiyo.

Heledeki o ellerine bakisi yokmu saskin saskin bunlar ne nerden geldi gibi bakiyo birde sasi sasi yapiyo gozlerini bitiriyorum o hallerine yaa askim benim..

Bayiliyorum bende o haline hele birde cikardigi cap cap sesi beni bitiriyo.Artik aglamiyo geceleri elinin emmesinin sesine uyaniyorum resmen o kadar kuvvetli emiyo :roflol:

Ilk baslarda acken yapiyordu ama simdi elleri agzindan inmiyo.

Heledeki o ellerine bakisi yokmu saskin saskin bunlar ne nerden geldi gibi bakiyo birde sasi sasi yapiyo gozlerini bitiriyorum o hallerine yaa askim benim..

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
ay eveeet ellerini havaya kaldırıp şaşı şaşı serdigi camaşıra bakan kadın gibi bakıyorlar
benim kız şimdi diger nesnelere bakıyor öyle...

yaaa ben çok üzülüyorum ööle görünce ellerini yutacak yavrum emerken damakları kaşınıyo diye içim içimi yiyo şu diş kaşıyıcıları ne zaman kullanmaya başlıycaz ayın 19 unda 4. ayımız bitiyo erkenmi dersiniz daha

X