Kontakt Lens kontakt lensleri bagkur karsiliyor mu?

AsiMavi

♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
3.301
20
kizlar ben kontakt lens almak istiyorum.

acaba bagkur karsiliyor mu bu lensleri? tsk

Eğer numaralı almaksa niyetiniz optikçi ile halledilebilir bir durum sanırım. Sosyal kurumunuzun gözlük için ödediği ücret neyse gözlük yerine o tutarda lens alınabilir ve alacağınız lense göre üzerine ödeme yapmanız lazım. Eğer bağkur gözlük almaya olanak veriyorsa tabii -zira benim bilgim yok. İş sadece sorun yaratmayacak optikçiyi bulmakta.

Eğer numaralı almaksa niyetiniz optikçi ile halledilebilir bir durum sanırım. Sosyal kurumunuzun gözlük için ödediği ücret neyse gözlük yerine o tutarda lens alınabilir ve alacağınız lense göre üzerine ödeme yapmanız lazım. Eğer bağkur gözlük almaya olanak veriyorsa tabii -zira benim bilgim yok. İş sadece sorun yaratmayacak optikçiyi bulmakta.

tsk canim.babamin tanidigi bir eczaci var.onlarla halledebiliriz ins

ben sigortalıyım canm gecen yaz sigortdan hakkım vardı renkli numaralı bi lens aldım sigortanın karsıladığı kısmı ücretten düstülerzemuszemus optikçi gözlük almış gibi gösterdi beni..sanırım sende öyle yapabilirsinn:KK66:

ne yazık ki karsılamıyor ama bu sekilde yapılabilir :smiley-cool:

gözlük camlarını değiştirmek için 0.5 lik bi büyüme gerekiyor,ancak o zaman ödeneği kullanabilirsin. lensi bağkur ödemiyor maalesef...

X