Kondisyon bisikleti alsam..

Birmeleks

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2017
773
722
Merhaba arkadaslar guzel bir kondisyon bisikleti almak istiyorum dogum yaptim ve kilolarim beni cok rahatsiz ediyor bu yontemle kilo veren var mi yaninda kalori hesabi ile tabi..Evdeyim ve bebekle disarida olmam imkansiz havalarda soguyor maglum.Dogumda 25 kilo aldm fena haldeyim.Ve hareket etmem gerekiyor.

Guzel olur canim bende aldim cünkü baska türlü hareket etme durumum yok. Ilk surdugumde vucudumun ne kdara hareketsiz oldugunu anladim ve alistim zamanla
Iki haftadir bende aldim. Aldigim yerdeki satici kalori yakmak icin bu iyi dedi. Yedigine dikkat ettinmi ha bide benim gibi tiroid hastasi degilsen kolay verirsin. Bilseydim boyle hasta olacam ideal kiloma getirip dikkat ederdim simdi vermek bir hayli zor sikildim diyet yemekleri yemekten

Tesekkur ederim cnm emziriyorum suanda dikkat etmeye calisiyorum diyelim tam olarak bo diyet uygulayamiyorum o yuzden almak istedim.Almayi dusunuyorum ama cok yer kaplar mi bilemedim alirsam salonuma koyacagim cunku.

Bisiklet alacaksan oturma yeri rahat olan model seç canım biz bilemedik adami mahvediyor valla
Ya da eliptik bisiklet tercih edebilirsin.
Hatta bence hiç para harcamadan leslie 3 mile videolarını veya jillian 30 day shred videolarını dahi yapsan çok fayda görürsün...

Tesekkur ederim cnm emziriyorum suanda dikkat etmeye calisiyorum diyelim tam olarak bo diyet uygulayamiyorum o yuzden almak istedim.Almayi dusunuyorum ama cok yer kaplar mi bilemedim alirsam salonuma koyacagim cunku.
Benimkide salonda cok yer kaplamaz canim. Tv karsisinda yapiyorum ama en iyisi hareketli muzik dinlemek kulaklikla. Diyet yapmada ama ekmegi azalt sekeri icecekleri falan az yersin ozaman ise yarar kesin.

Koltuk ikinci hafta sorun olmadi artik. Ilk hafta havlu koyuyordum bitiyordum agridan bu hafta hic agrimadi havlusuz yaptim :)

Benimkide salonda cok yer kaplamaz canim. Tv karsisinda yapiyorum ama en iyisi hareketli muzik dinlemek kulaklikla. Diyet yapmada ama ekmegi azalt sekeri icecekleri falan az yersin ozaman ise yarar kesin.
Kosu bandi daha guzelde hem buyuk hem pahali o vucudun her yerini calistiriyor :) kocaman evin olacak bir odasinida spor salonuna cevircen hayal oda

Leslie ile jilianne canim nasil olcak o

Cok sagol oturma yeri de olanda alcam bi model begendm ama simdilik o videolari izlicem

Cok sagol oturma yeri de olanda alcam bi model begendm ama simdilik o videolari izlicem

Zaten sporda önemli olan istikrar canım. Genelde koşu bandı veya kondisyon bisikleti alınca ilk hafta heves edilip kullaniliyor sonra çamaşır asacagi olarak kullanılıyor

Zaten sporda önemli olan istikrar canım. Genelde koşu bandı veya kondisyon bisikleti alınca ilk hafta heves edilip kullaniliyor sonra çamaşır asacagi olarak kullanılıyor
Ozaman bosuna yer kaplatmak istemiyorum kendim evde egzersiz yapabilirim onun yerine egzersiz mati ve bi kac alet alarak dogum kilolari gercekten rahatsiz ediyor. Eski halime bi an evvel dönmek istiyoruuuum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…