komik gelebilir adet öncesi burnu kaşınan varmı?

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
kızlar kafayı yiycem adetime yaklaştığım zaman burnum feciii halde kaşınıyo hem karıncalanıyo hem kaşınıyo çıldırmak üzereyim böyle tuhaflıklar yaşayan varmı aranızda:sm_confused:kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3ilk defa duydum ama psikolojiktir heralde.bende olmuyo.yardım bulursun umarım....

Yok canım hiç farketmedim öyle bişi...
Hüzünyaprakları senin adet zamanın gelmedimi daha...kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

beli ağrıyan sancısı olanı duymuştum ama
burnu kaşınanıda ilk defa duydum..kafamçokkarıştı
gece gece kramplar girdi gülmekten karnıma
allahta sizi güldürsün
yada kaşıntı vermesin burnunuza...:roflol:

(takılıyorum sadece lütfen alınmayın):1hug:a.s.

Yok canım hiç farketmedim öyle bişi...
Hüzünyaprakları senin adet zamanın gelmedimi daha...kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

yok canım daha beklemedeyim bu ayın 30'da olucam yani gerçi olmakta istemiyomya ne biliyim içime öyle doğuyor olucam herhalde..:a015:

yok canım ne alıncam inanın bende bu halime gülüyorum tuhaf olduğu içi,nde sizede sormak istedim.ay napcam ya her ay böyle derisini yüzcem yakındakaydirigubbakcemile3

inşallh canım benim sende hamiş olmak istiyon benim kadar galiba açıkçası kendimden pek umutlu değilim. Allahın izniyle sen hamiş olursun inşllh...

kızlar ikiz ikiz bebişleriniz olur inşallaaahhhhh....:CüvCüv:
.bu duamı oldu bedduamı şimdi........ne dersiniz.:tomato:..

Benim de adetliyken ağzımın kokusu değişiyor.

Benim de adetliyken ağız kokum değişiyor..

ay canım sen iyi niyetinle dua ediyosan niye beddua olsunki hem olsunda sağlıklı olsun ikisini bir arada büyütmekte iyi bir fikir düşünsenize bir taşla iki kuş:)......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…