Kolumdaki jilet izleri nasıl geçer?

Popppy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
5
0
Konuyu nereye açacağımı hiç bilemedim umarım doğru yerdedir ya ben bi 2 ay önce koluma faça atmıştım 1 2 çizgi derindende kesmedim fakat iz kaldı ve geçmiyo okulda arama falan oluyo gördüler kolumdaki façaları bi ylaan uydurdum ama hayatım boyunca böyle devam edemem çok az ama göze çarpıyo araştırdım jilet izleri gitmiyomuş ancak tedavi yöntemleriyle bunada benim imkanım yok başka bi çaresi olamazmı?

koluna faça mı attınnnnnn yara izlerin düzelebilir belki ama ruh sağlığın için acilen bir dr a görün derim...

Lise yıllarında bızde meraktan atmıştık :) 2 taneme ne atmıştım.saçmalık tabıkı ama benım kalmadı geçmış :) 10 yıl oldu ama

contractubex diye bir krem var.ben de eczaneden brosurunu almıstım.boyle bır seye ıhtıyacım yoktu ama yıne de insanın başına her sey gelebılıyor hayatta.eger bır gun benım ya da bır yakınımın ıhtıyacı olursa dıye almıştım brosuru.yazılana gore baya etkılı bır krem.kozmetik kremlerı tarzında degıl de daha cok medıkal bir şeye benzıyor.sabırla uygulanırsa yaraları izleri geçiriyormuş.tabiki ne kadar erken önce başlarsan tedaviye o kadar çabuk iyileşir izlerin gecmıs olsun..

contractubex çok etkili dedikleri için bende batık lekelerime kullanmak için aldım 1 ay her gün sürdüm ama geçmedi bende bıraktım. ama belki daha fazla kullanmak gerekiyordur denemekte yarar var. ama neden yaparsınız böyle şeyleri faça falan nedir ya

Merhaba , bende de var birazcıcık . ben bi kozmetik markasının çatlak kremini kullanıyorum şimdilik iyi gibi . eskiye nazaran daha az belli

1 ay kullanmak yeterli değil ki aylarca kullanman lazım belkı 1 yıl..keşke bırakmasaydın.hemen başla bence..

koluna faça mı attınnnnnn yara izlerin düzelebilir belki ama ruh sağlığın için acilen bir dr a görün derim...

yadırgamamak lazım genclik hatası özentilik hersey biz derste atıyoduk öyle bi modaydı kii lanet faça bende cok pismanım
contractubex ameliyat yaraları için veriyo doktor.. o gecirmez bizim izler yıllanmıs daha etkili birsey lazım

Bio - oil aldım 3 haftadır günde 2 kere sürüyorum göz altında birden bire çıkan o lanet lekeler için ama hiç bi etki yok şimdilik . Ama iyi bi cilt nemlendirme aracı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…