Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Koltuk takımı renkleri konusunda lütfen yardımcı olun??

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sensizlink

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
686
146
julien_yemek_odasi.aspx
Yemek odası bu. Sandalyelerin hepsi krem olacak onu belirteyim..
delfina-koltuk-takimi-t1.html
Salon için koltuk takımım..
Sorum ise şu arkadaşlar; iki ürünü de aldık,artık vazgeçmek yok,beğenerek aldım.. şu var ikisi de farklı mağazalardan alındı,ve renk uyumu yok şuan.. ama benim koltukların rengini bir an önce belirlemem lazım..3 ay sonra düğün var.. Ne önerirsiniz ?

Şöyle bir düşüncem var; 3 lülerin ikisini de acı kahve , berjerleri de krem yaptırmayı düşünüyorum,yemek odasına uyar mı sizce ??
Başka fikri olanlardan yardım bekliyorum..

Eklentiler

• 7607a6ba-4da1-4546-8926-dd6bccf393f0.jpg
    7607a6ba-4da1-4546-8926-dd6bccf393f0.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 216
merhaba, ben de bu sıralar salon değişikliği yaptığım için çok gezdim çok düşündüm. Önemli noktalardan biri de bu eşyaları koyacağın salonun büyüklüğü. Eğer yeterince geniş değilse koyu kahve gibi renklere gitme derim. Bir de mobilyaların çok açık renk, koltuk çok koyu renk olmasındansa koltukları bir kaç ton koyu yapıp (koyu krem ya da sütlü kahve gibi), süs eşyaları, tablolarla renkli geçişler sağlayabilirsiniz.

Koyu kahve ve buna çok benzeyen koltuk takımımı eskimemesine rağmen verdim ve beyaz kaplattım. Güneş alan evde oturmama rağmen bir süre sonra kahve beni inanılmaz bunalttı. Beyazın da bakımı zor ama aydınlık görünümü çok sevdim size de açık renkleri tavsiye ederim.

Merhabalar,
Çok koyu kahve yerine sütlü kahve, berjerleride kahve bej kalın çizgili kumaş seçin bence.
Çizgili döşeme berjerlerde ve sandalyelerde çok güzel duruyor.
Şimdiden güle güle oturun.

X