Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu koltuk rengi yardımcı olun lütfen arkadaşlar

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sualp27

OGLUMA KAVUSTUM (COK SÜKÜR RABBİM)
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
6.283
2.955
33
arkadaşlar ben yeni bir oturma grubu almak istiyorum ama renk konusunda kararsızım genelde sadelikten yanayım abartıyı ve renk kalabalıgını karışıklıgını sevmem ama benim için görüntü ve şıklık kadar kullanışlı olmasıda önemli
çok kirlenen kiri tozu belli etmeyen bir renk arıyorum ( hoşumada gidecek tabi )çünkü bu kir toz meslesinde siyah beyaz koltuklarımdan çok çektim

öncelikle açık renk aşıgı olmama ragmen kir meslesinden dolayı beyazı eledim çok istememe ragmen koyu renkte siyahı ve laciverti eledim toz meslesinden dolayı

kahverenginden hoşlanmıyorum pek

benim hoşuma giden model krem koltuk yastıkları ve berjerleride mavi tonlarda

krem rengi koltuk kullananlar menmunmusunuz menmunsanız hangi kumaştan koltugunuz bana taytüyü kiri tozu belli etmez dediler ama onunda sildikçe keşerdiğini duydum

fikir verin lütfen arkadaşlar sırf bu toz meselesinden koltuguma gri renkte örtü diktirdim örtüden nefret ettiğim halde
griyi seviyorum ama ondanda sıkıldım artık

Oldum olasi su acik renkteki mobilyalara hayran oldugum halde hic kullanmak istememisimdir.. temizligi cok zor geliyor gozume , ayrica kiri cok net sekilde belli ettigini dusunuyorumm

Tam tersi olsa..

Acik mavi tonlarinda bir koltuk olup yastiklarini krem ve gri tonlarinda yapsaniz daha ferah ve ic acan marjinal bir goruntuye ulasmis olmaz misiniz :)

Oldum olasi su acik renkteki mobilyalara hayran oldugum halde hic kullanmak istememisimdir.. temizligi cok zor geliyor gozume , ayrica kiri cok net sekilde belli ettigini dusunuyorumm

Tam tersi olsa..

Acik mavi tonlarinda bir koltuk olup yastiklarini krem ve gri tonlarinda yapsaniz daha ferah ve ic acan marjinal bir goruntuye ulasmis olmaz misiniz :)
güzel fikir teşekkür eederim peki berjerler nasıl olmalı sizce

kelebek-Corvus-koltuk-takimi.jpg
hera mks tkm mavi_0042.jpg
l1.jpg
bunlar gibimi

Bej rengindeki mobilyalara ben olsam yastik kiliflarini acik sari yaptirirdim..
Acik sari acik mavi tonlari ve araya da bir kac gri yastik olsa fena olmazdi hani..
yoo bej rengi düşünmüyorum koltuk takımı alırsam berjer düşünüyordum ben çiçekli model mavi krem çiçekli olsa mesela nasıl olur

yoo bej rengi düşünmüyorum koltuk takımı alırsam berjer düşünüyordum ben çiçekli model mavi krem çiçekli olsa mesela nasıl olur
Guzel olir bence mobilya seciminde artik su siyah ve krem tonlarin uzaklasmak lazim :)

Bence kesinlikle mavi tonlarinda al mobilyani. Aralarda krem olabilir.

Salonunun boyasini krem beyaza donuk renklerde boyat derimm cok ferah bir gorunum olur.

Eger salonun kucukae derinlik vermek genis gostermek adina bir duvarini farkli rengede boyayabilirsin..

Ha bir de desenli renkli mobilyalari fazla aksesuarla kullanma bence. Sade şık ortada masan varsa onun uzerine bir kac tane alman yeterli olur diye dusunuyorumm..

Simdiden gule gul kullan gule gule otur canim :)

Guzel olir bence mobilya seciminde artik su siyah ve krem tonlarin uzaklasmak lazim :)

Bence kesinlikle mavi tonlarinda al mobilyani. Aralarda krem olabilir.

Salonunun boyasini krem beyaza donuk renklerde boyat derimm cok ferah bir gorunum olur.

Eger salonun kucukae derinlik vermek genis gostermek adina bir duvarini farkli rengede boyayabilirsin..

Ha bir de desenli renkli mobilyalari fazla aksesuarla kullanma bence. Sade şık ortada masan varsa onun uzerine bir kac tane alman yeterli olur diye dusunuyorumm..

Simdiden gule gul kullan gule gule otur canim :)
t

teşekkür ederim canım sadelikten yanayım herzaman çok aksesuar sevmem zaten az ve öz olsun şık olsun diyenlerdenim duvarda aynen açık renk istiyorum kapılarda bayaz seviyorum bakalım mavide karar kıldım inşalalh kafama göre bir model bulurum

turkuaz ve hardal sarısı hem çok moda hemde çok koyu renkler değil, haki gibi açık bir yeşilde olabilir.

X