Koltuk Altları Artık Miss Gibi Kristal Roll-on

aysellk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
165
0
Tamamen doğal tuzlar olan potasyum alum ya da amonyum alum isimli minerallerden üretiliyor. Kokusuz ya da çok az kokulu bir ürün.
GNC Naturally Fresh Pembe - Kristal Roll on ve öyle kolay kolayda bitmiyorr :KK16:
Yanlış anlaşılmasın terlemeyi engellemiyor, ancak vücuttaki koku yapan bakterilerin üremesini engelliyor. yani terlemeyi değil, kokuyu önlüyor.
Duştan sonra hafif ıslak koltuk altlarınıza tüm bölgeye sürün.
Eğer yoğun bir gün beni bekliyorsa Rexona Cotton Rollonu üzerine sürüyorum.

sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi, parfüm, yağ, yanıcı ve tahriş edici alkol, ter gözeneklerini kapatan yanıcı maddeler, alüminyum, klorohidrat, zirkonyum, boya, parapen ve hiç bir koruyucu kimyasal madde içermiyor.
Arkadaşlar eminim sizde benim gibi çok memnun kalacaksınız.Miss Gibi Sağlıklı Günler Diliyorumm

Forumlarda önceden paylaşılmış bu konuya rastlamadım yazıldıysada pekiştirmiş olalımm :KK75:
$gnc.jpg

Son düzenleme:
tşkler paylaşım için
bunu nereden alabilriz peki kozmetik lerde varmıdır yada marketlerde falan sen nereden aldın fiyatı ne acaba

tşkler paylaşım için
bunu nereden alabilriz peki kozmetik lerde varmıdır yada marketlerde falan sen nereden aldın fiyatı ne acaba

Canım GNC de bulabilirsin. Fiyatını 20 küsür diye hatırlıyorum...Net hatırlamıyorum çünkü 1 seneye yakındır kullanıyorum öyle uzun vadeli bi ürün kesinlikle memnun kalırsınn :KK16: Belirttiğim gibi bakteri üretimini engellediği için koku olmuyo koltuk altlarındaa miss gibii miss:KK75:

Hergün kullanmak gerekiyor mu duştan sonra kullansak yeterli mi? Bunun gibi bazı ürünler sadece duştan sonra kullanınca bile yeterli olabiliyormus..

kuru tutmuyor ama değil mi? senin de üstüne rexona kullanmanın sebebi bu herhalde?
Tabiiki canım kuru tutmuyor. Bence sıcaklarda aşırı terleme sorunu olanların kullanılması gerekiyor bakteriler içinde etkili :KK34:

Hergün kullanmak gerekiyor mu duştan sonra kullansak yeterli mi? Bunun gibi bazı ürünler sadece duştan sonra kullanınca bile yeterli olabiliyormus..

Canım ben duştan sonra kullanıyorum. Gün içinde tazelemiyorum. Faydasını göreceğine inanıyorum. Sadece bunu terleme değilde bakterileri önleme ve koku problemleri olmasın diye kullanıyorum.

X