Lekeler, Çiller Koltuk altındaki ve genital bölgedeki kararmalar için mantar kremi!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bende baya baya ciddibişeye benziyo arkadaşlar kesinlikle doktora gidilmesi taraftarıyım işte o krem bu krem die kendi kafamız agöre kullanmamalıyız eğer ki gerçekten böle bi problemvar sa doktor yazacaktır yoksa da demekki dert edilecek birşey değildir dimi

senin sorunun yok mu pekiii ama doktor hiç sorunlarından anlamıyor offff

kızlar kremi banyodan sonra sürüyorum öyle hergün falan değil 2 günde bir yani annem açılma var diyo ama bana yok gibi geliyo ama bikini bölgemdeki kararmalar gitti gibi koltuk altım aynı gibi bilmiyorum ki zaten bu krem küçük bebeklere pişik kremi olarakta kullanılıomuş yiğenimin pişiğine sürdük iyi geldi

bu fotograflara baktımda o kararmalar cok cıddı bı rahatsızlık gbı duruyor.
bnde haff kendı rengımden 3 4 ton koyu oyle leke gbı deıl

açılmışsa süper hangi kremi fucidin mi yoksaaa

benim bildiğim fiyetı çok ucuz bi krem.benim 2 yaşındaki kızım pişik oldu oda mantara çevirdi kullandık.bende kullandım.beyazlatacağını bilmiyorum ama korkulacak bi krem olduğunu sanmıyorum.

pişik kremini yüzüne de kullananlar var çok memnunlar ama renk açılmasından bahsetmediler

bu lanet sorun bendede var önce bi bepanten kullanmayı düşünüyorum olmadı bu mantar kreminede bakarım

Ay Allah'ım sen koru ya çok kötü oldu içim. Gerçekten bu durumda olanlar varsa Allah acil şifalar versin

ayyyy yarabbim sen koruu o resimleri görünce fenalaşdım resmen off allahım acil şifalar versin neler var dünyada bayanlar her duyduğumuzu her ürünü bilip bilmeden kullanmayalım sonuçların ne olcağı belli olmaz her zaman doktor kontrolu çok önemli

kızlar sonucu kesin aldığım için yazıyoum çünkü çok şey kullandım koltuk altlarımdaki o farklılık gitti gibi yani baya bi koyuydu benm şuan ten rengimle bir gibi duruyo çok dikkatli bakınca böyle biraz koyu gibi bikini bölgemde ise hiç kalmadı 3. tüpü kullanıyorum şuan öyle devamlıda sürmüyorum aklıma gelince banyodan sonra sürüyorum haftada 1-2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…