Lekeler, Çiller Koltuk altındaki ve genital bölgedeki kararmalar için mantar kremi!!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

mistero35

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
616
28
kızlarr geçenlerde hamama gittim benim koltuk altımda çok kararma var rahatsız edici derecede ağda yapan kadın söyledi bana mantar kremi tirosit miş ismi çok kadın bu şekilde geçirmiş kendide dahil koltuk aldını görseniz bebek cildi gibi pürüzsüz bunu kullana kullana geçmiş ama yazılışı trosyd di galiba 1 ayda geçirir iz bile kalmaz dedi ama almadım neler denedim bumu geçircek diye ama aklımdada duruyo daha önce mantar kremi kullanan varmı bu lekelere?

KIZLAR KAÇ AY GEÇTİ HALA KULLANIYORUM KREMİN TAM İSMİ TYROSİD MANTAR KREMİ BEN KESİNLİKLE MEMNUN KALDIM BİKİNİ BÖLESİNDEKİ TAMAMEN GEÇTİ KOLTUK ALTIMDA ÇOK DİKKATLİ BAKINCA VAR ODA KIL KÖKLERİ SANIRIM :d BAYA KOYUYDU BENİM BUGÜN BAYA Bİ İNCELEDİM ÖYLE HERGÜNDE SÜRMÜYORUM BANYODAN ÇIKINCA AKLIMA GELİNCE SÜRÜYOUM AMA İLK ZAMANLAR HERGÜN KULLANDIM

Son düzenleme:

Genital Bölgede de kullanmış mı cnm ?
Aslında bir cildiyeciye sorulup denenebilir . . . :26:

Genital Bölgede de kullanmış mı cnm ?
Aslında bir cildiyeciye sorulup denenebilir . . . :26:

zatn bu krem genital bölgedeki mantarlar içinmiş bide pişikler içinmiş internetten baktım biraz kadın çok emin konuştu ama burda sorayım dedim deneyen daha önce duyan varmı diye ama yokmuş. yarın alıp denemeye başlıcam bi umut bakalım

Bizide durumdan haberdar edersen seviniriz cnm ...

bu kremi babam çok kullanırdı bacak aralarına sürerdi ama bilemm beyazltırmı

Bi "gyno-trosyd" var bir de "derma-trosyd" hangisi acaba?

vay be kadın denediyse bizde denelim genital bölgeme sürecemm mantar kremin ismi neydi ssk karşılıyor mu

trosyd'i kızımın pişikleri için kullanıyorum.zararsız bişey ssk karşılıyor. ben bir de geçenlerde kk forumda fucidin kremi duymuştum (bu da mantar kremi) düzenli kullanmadım ama kullananlar işe yarıyor demişlerdi

vajinal mantar olduğumda doktor vermişti, kaç gündü hatırlamıyorum(sanırım 5 gündü) ama fazla uzun süre kullanma demişti sebebini de cildi inceltmesi olarak açıklamıştı. soyucu gibi değil ama cildi incelttiyormuş buda doğal olarak üstteki koyu rengin gidip alttan beyaz/pembe taze cildin çıkmasını sağlar sanırım. beyazlamışmıydım hatırlamıyorum zaten çok açık renktir benimkisi...

Son düzenleme:

sadece fucidin kremi var yani trosy kremi rengi açtırıyor mu yoksa

Arkadaslar ben bu sorun yuzunden doktora gıttım erıtasma tesısı kondu 2 krem verdı bırı fucudin bu bır antıbuyotıklı krem bırde ekzemant buda mantar kremı fucudın sabah ekzemant gece suruluyor o kararmaların neden olustugunu ben doktora bır bır sordum ogrendım bana koltukaltı rolonunu kullanmıcaksın dedı onlar bakterı olusturuyormus havada almadıgından o bakterıler cıldte kararma yapıyormus o kararmalarda bakterı enfeksıyonundan kaynaklanıyomus benım koltukaltım 2ayda yuzde 70acıldı dıger bolgedede acılma oldu sabır ıstıyo ole bırden olmuyo aylarca kullanmak gerekıyo ben 2 ay duzenlı kullandım ondan sonra duzenı bozdum okadar cok duzenlı suremıyorum ama sunu soleyeyım eskısı gıbı koyulasma olmadı doktor bana 2ay kullan kontrole gel demıstı 2ay sonra gıttım baktı evet gecmıs dedı ve koruyucu olarak tekrar yazdı bana sankı hafıf koyu gıbı gelıyo hala ama doktor bunun kıl koklerımle alakalı oldugunu dusunuyo yesılımsı gıbı ben cok ıncelıyorum belkı cok takıntılıyım bu konuda bana ole gelıyodur

Arkadaslar google gorsellere eritasma yazın anlıcaksınız sorunun neden kaynaklandıgını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…