Koltuk altımda sivilce gibi kıl dönmesi?

daywalkerr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2011
72
0
Ya kızlar kolumun altında sivilceler var kıl dönmesi gibi çokta acıyolar. Acıya dayanıp patlatınca kıl çıkyıo.. Ağda yaptıktan sonrada sivilceler olusuyo birsürü birsürü batık oluyo yokmu bunun çözümü çaresi yardım edinn.. :18:
İnternettede forumdada baya baktım bulamadım boyle bı konu gözümdende kaçmış olabilir daha öncedende acıldıysa özür dilerim..

ben de aynı dertten şikayetçiyim ama tek fark bende bikini bölgesinde oluyor. epilatör kullanıyorum, bir diz civarında yapıyor bir de dediğim gibi bikini bölgesinde. çözümü, sebebi bilen varsa beri gelsin:KK31:

bende de aynı dert vardı. cildiye doktoruna gittim batık,kıl dönmesi dedi. kesin çözümün lazer olduğunu ,epilatörün,ağdanın vs fayda etmeyeceğini söyledi.:KK43:(( 2 ay kullanmam için fucudin krem yazdı. bakalım 1 haftadır kullanıyorum.

pöf afra tafra diyorum o zaman, hemen de kestirip atmış:KK37:

bende de aynı dert vardı. cildiye doktoruna gittim batık,kıl dönmesi dedi. kesin çözümün lazer olduğunu ,epilatörün,ağdanın vs fayda etmeyeceğini söyledi.:KK43:(( 2 ay kullanmam için fucudin krem yazdı. bakalım 1 haftadır kullanıyorum.

Ya işe yararsa burdan söylermisin canım cidden bazen canımı bile yakıyo :/

ben hep epilatörle alirdim ve ayni sorun vardi.

bazilari lazer epilasyon yapmadikca gecmez demis yukardaki cevaplarda.

katilmiyorum, cünkü lazer epilasyona basladim 3-4 seans gittim henüz ve lazerle birlikte batiklarin haricinde birde sivilcelenme problemim cikti.

Kızlar bende de aynı problem vardı yara oluyordu bi de, iz kalmıştı falan. Lazer yaptırıyorum şimdi çok rahatım. ne yara oluyor ne de batık oluyor. tavsiye ediyorum kesinlikle. Ki benim cildim çok hassastır normalde.

X