Koltuk alti terlemesine botoks kesin ama gecici cözüm

benbenben111

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2009
186
143
Selam kizlar,

Hiperhidroz var bendede kücüklügümden beri, bilhassa havalar isindiginda ellerim ayaklarim ve koltuk altim cok terler, tabii kiyafet giymek imkansiz hale geliyor, cekmeyen anlamaz ama gercekten hayat kalitesini ciddi anlamda düsüren bisey. ben her yil ilkbahar aylarinda koltuk altima botoks yaptiririm ve 5-6 ay koltuk altim kupkuru olur, yani muhtesem bisey, keske daha uzun sürse etkisi ama maalesef.
el ve ayaklara henüz bi cözüm bulamadim, ama iyontoferez aletini denemeyi düsünüyorum, doktorlarin deyimine göre bi cok insanda fayda sagliyormus, deneyince yazarim insallah.
ameliyat olmayi düsündüm yillar önce ama refleks terleme olsutugu icin vazgectim((

aaa ne zaman yaptirdin ki? on gün icinde etki gösterir botoks ve sonra ikinci muayne olur, ben yillardan beri yaptiriyorum.
sen ilk kez mi yaptridin? kimin nerde nasil yaptigi önemli, bazilari sahte botoks kullaniyor. hic bir sekilde tepki verilmemesi normal degil kesinlikle

1 ay olacak nerdeyse yaptıralı.. Gitmeyi düşünüyorum bi daha zaten de bilmiyorum ya boşuna mı gtti o kadar para umarım bi çözümünü bulurlar (

cok entresan ilk kez duydum hic tepki vermemesini. hastanede mi yaptirdin? yaptiktan 10-15 gün sonra tekrar gidilir ve terleyen yerlere tekrar botoks yapilir, mutlaka git ve hangi botoksu kullandiklarina bak, gerci bizler acemiyiz anlamayiz ama botoks uzakalrdan gelir ve soguk zincir bozulmamasi gerek, eger acildikatan sonra kisa süre icinde kullanilmazsada etki yapmaz. sana yeni botoks mu actilar bu da önemli bak simdi aklima geldi...

Yeni açıldı sanırsam hazırlarken hepsini yeni açıyomuş gibi gördüm ama emin değilim. Doktor yaptı ama hastanede değil güzellik merkezinde. Bakalım bugün gidecem ne diyecekler umarım bi daha yaparlarda bi işe yarar ://

bende el ve ayaklarım için iyontoforez kullandım ama bu sıcak havalarda etkisi çok az oldu. Acaba botoksun ücretini sigorta karşılıyor mu ya da maliyeti nedir yardımcı olabilir misiniz:/

ben 800 tl verdm ama boşuna .. Gittm yapacağmız bişey yok felan filan hiç görülmemiş bi vakaymış bi dahada botoks felan yaptrmam terlerm daha iyi

Sağlık açısından herhangi bir sıkıntı yaratır mı acaba botoks? Ve hep şunu merak etmişimdir. Kol altına yapılan botokstan sonra ter nasıl atılıyor vücuttan? Kol altındakiler farklı yerlere dağılıp oralardan mı dışarı atılıyor?

benim ablam çok terliyor yaz kış nereye yaptırdın canım birde koltukaltında çok önemli noktalar varmış iyi bir doktora yaptırmak lazım

Ben de ilk defa Nisan ayında koltuk altıma botoks uygulattım ve bu son bir-iki haftaya kadar etkisi devam etti. Çok memnun kaldım, şimdi tekrar mı yaptırsam yoksa Mart-Nisan'a kadar beklesem mi diye düşünüyorum. gerçi ben kışın yün kazakların, paltoların içinde daha çok ter problemi çekiyorum, o yüzden yaptırsam fena olmaz ama bir yandan da pek ucuz bir işlem değil:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…