Koltuk altı lazer yaptırmayınn

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.940
10.595
Selam kızlar

Ben 2019 'da buz lazer yaptırdım. Alma Soprano Ice Titanium ile. Burda konum da var.

Yıllar sonra şunu söyleyebilirim ki koltuk altı kokusu yapıyor. Bence lazerin her türlüsü de yapar. Soranlar oluyordu. Yazmış olayım 💜

(Koltuk altı zaten ulaşılması çok kolay bi alan ve bi epilasyon aletiyle hemen şipşak halledilebiliyor. Şimdi olsa yaptırmazdım)

Selam kızlar

Ben 2019 'da buz lazer yaptırdım. Alma Soprano Ice Titanium ile. Burda konum da var.

Yıllar sonra şunu söyleyebilirim ki koltuk altı kokusu yapıyor. Bence lazerin her türlüsü de yapar. Soranlar oluyordu. Yazmış olayım 💜

(Koltuk altı zaten ulaşılması çok kolay bi alan ve bi epilasyon aletiyle hemen şipşak halledilebiliyor. Şimdi olsa yaptırmazdım)
Ya lazerden sonra koltuk altımda terlemem arttı gibi hissediyorum ben. Çok rahatsız edici oluyor. Lazer tamamen bitince geçer diye umut ediyordum :KK43:

Benimde olmuştu lazer bırakmamın üstünden 2 sene geçti. Neredeyse o kokuda geçti. Yada ben aşırı deodorant kullanıyorum bilemedim

Burda hep yazıyorum tekrar edeyim: Buz lazer hiçbir bölgede hiçbir işe yaramıyor zaten boşuna yaptırmayın. Ben koltuk altıma alexandrite yaptırdım, seneler geçti, gayet memnunum.

Evet kesinlikle koltuk altına yaptırmayın felaket koku artışı oluyor hatta genital de öyle orda da koku artışı oldu gib bende

Burda hep yazıyorum tekrar edeyim: Buz lazer hiçbir bölgede hiçbir işe yaramıyor zaten boşuna yaptırmayın. Ben koltuk altıma alexandrite yaptırdım, seneler geçti, gayet memnunum.

Buz lazer bacaklarımda işe yaradı. 4 yıl geçti hiç kıl çıkmadı. Kollarıma yaptırsam muhtemelen orda da çıkmazdı. Koltuk altı azaldı. Genitale zaten yılda bir iki atış yaptırmak lazım ama ben yaptırmadım o yüzden geri çıktı.

Bir de orijinal cihazın olduğu yere gitmek de önemli. Ben soprano ice orijinal cihazının olduğu doktorlu bi kliniğe gittim. Yoksa sorsan herkes buz lazer yapıyor 🙈

8 sene kadar once yarim yamalak lazere gitmistim, üc ay gidip tum yaz gitmezdim falan. ona ragmen koltukaltim yok denecek kadar azaldi.
hic koku vs hatirlamiyorum. simdi yeniden basladim lazere, koltukaltina da atis var ama koku yine yok.
bence en yapilmasi gereken yer. kol kili falan cok dikkat cekmiyor ama koltukalrindaki benek benek killar cok cirkin. alıyorsun kisa sure sonra yenidem cikiyor. iyice uzamadan makinaya gelmiyor falan..sukur gitti. darisi diger killarimin basina

X