KOLTUK ALTI KAŞINTISI

mervikce1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2023
12
4
30
inanılmaz bir koltuk altı kaşıntısı ve göğüs hassasiyeti yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı? Koltuk altı kaşıntısı yaşadınız mı sizde ???

inanılmaz bir koltuk altı kaşıntısı ve göğüs hassasiyeti yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı? Koltuk altı kaşıntısı yaşadınız mı sizde ???
Ilk defa boyle birsey duydum gogus hasasiyeti evet gebelik belirtisi olabilir ama koltuk alti kasintisi bilemedim🤭

Ben yaşamadım ama koltuk altı kaşıntısı uyuzda oluyor diye biliyorum şuan zaten uyuz salgını var biraz gözlemleyin bakalım

Ben yaşamadım ama koltuk altı kaşıntısı uyuzda oluyor diye biliyorum şuan zaten uyuz salgını var biraz gözlemleyin bakalım
Yok uyuz daha önce yaşamıştım uyuz değil bu bende şaşkınım reglime bir gün var bakalım sonuç ne olacak, eğer hamile isem doktoruma bu konuyu açıcam zaten. Bir de hani araştırdığımda hamileliğin ilerleyen zamanlarına kaşıntı problemi görüyorum o yüzden acaba mı dedim herkeste de ayrı ayrı belirtiler gerçekten Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bir bebek.

X