Koltuk alt terlemesi

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
39
arkadaslar benimd ecok terliyor ve islak koku oluyor her turlu deoderant aldim sayilir ama faydasini gormedim ben yurt disinda kaliyorum kulandiginiz memnun kaldiginiz urun varsa lutfen yardimci olun

arkadaslar benimd ecok terliyor ve islak koku oluyor her turlu deoderant aldim sayilir ama faydasini gormedim ben yurt disinda kaliyorum kulandiginiz memnun kaldiginiz urun varsa lutfen yardimci olun
defne yaprağı bulabilirsen al kaynat koltuk altlarına hegün sür iyi geliyor canım:sinifsinif:

kokuya karşı burda bir arkadaşın önerisiyle koltuk altıma banyodan sonra karbonat sürüyorum gerçekten işe yarıyor

kızlar elma sirkesi diorummmmmm bayodan çıkınca pamukla ince bi tabaka halinde sürün bi hafta rahat edin :lepi:

Ben deotak kullanıyorum nerdeyse bir yıldır ve hiçbir deodorantın olmadığı kadar etkili bence.Duştan sonra bir kez kullanmak bir hafta ter kokusundan kurtulmamı sağlıyor.

En iyi cozum cok terleyen insanlar icin her gun gunluk yikanip her banyodan sonra rexona nin koltul alti deo stickleri kullanin.

insanlar banyo yapmadıkları için kokmuyorlar ki? eminim (ya da umuyorum) ter kokusu sorunu olan insanlar her gün yıkanıyorlardır zaten. benim örneğin kendimi bildim bileli ter kokusu ve ıslaklık sorunum var ve her gün banyo yaparım, asla aksamaz. hormonal bir şey bu belki de, pislikten değil. rexona ile sorunu geçen insanlar gerçekten çok şanslılar =) rexona beni bir saat bile kuru tutmuyor... =/

En iyi cozum cok terleyen insanlar icin her gun gunluk yikanip her banyodan sonra rexona nin koltul alti deo stickleri kullanin.

malesef hiperhidrozu olanlar için bunlar dakkalık çözümler
normal terlemeye sahip kişiler için ideal ama bizler gibi aşırı terlemesi olan ,kontrolsüzce terleyenler için birçok teknik etkili olmayabiliyor.

normal terlemeye sahip kişiler için ideal ama bizler gibi aşırı terlemesi olan ,kontrolsüzce terleyenler için birçok teknik etkili olmayabiliyor.

merhaba
sanirim bana özelden msj atan sizdiniz..
yeni üye oldugum icin ordan cevap veremedim...
tahminen aynidir eczanede yaptirdigimiz icerik... yurtdisinda oldugum icin iceriklerin türkcesini bilmiyorum.. aynimi onuda bilmiyorum

kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile5 ancak çeken biliyor bu sorunu :sinifsinif: ben 3 yıldır maxim'le koltuk altı sorunundan kurtuldum ama bu seferde başka yerler daha çok terliyor akannehir

bu arada aşırı terleme döneminin başlarında 1 sene kadar koku sorunu yaşamıştım, duştan bir iki saat sonra, belki de daha çabuk başlardı, bir sürü şey denemiştim, kokuya çözümü deotakla bulmuştum. sonrasında koku sorunum kalmamıştı. fakat bazen düşünmüyor değilim o zamanlar sprey deodorant olarak kullanıyordum, ondan deotak'a geçmiştim. bir defa sürünce 5-6 gün yetiyordu (günde 2 defa duş alınan yaz döneminde) daha sonra hiç sprey kullanmadım hep stick ya da roll on ve bir daha o dönemi yaşamadım.

ama aşırı terlemenin çaresini 3 sene öncesine kadar denediğim hiçbir şeyde bulamadım, kaldı ki benim tiroid sorunuma göre terlememin az bile olması gerekiyordu akannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…