koltugumun yastiklari

durumsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2012
523
322
Arkadaslar dert degil ama fikir yardimina ihtiyacim var.
Resim deki koltugu esimle karar veremedigimiz icin satin alip eve getirttim ama simdi koltukta bizim yerimize yadtiklar oturuyor.
Ne yapabilirim? Icini bosaltmak istedim icindeki sunger elektrikli gibi her yere dagildi. Yastigin havasi söndu tekrar doldurdum zorla...
oyle bisi yapmamlzim ki hem rahat oturup hem şık olmasi lazim.

Eklentiler

• 1452269467433.jpg
    1452269467433.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 878
Evet baska yaptirmayi dusundum de hem boyle tok hemde daha dar bi yastik nasil olcak

B3nim icin bu ara buyuk dert oldu esimle kavga kiyamet aldik bunlari simdi bisi soylese yine evde problem cikmadan duzeltmem lazim... eve esya alinmasi ile baslayip bosanmaya kadar gidwn bir seruven yasadik ne o ne ben simdi tek kelime edemiyoruz. ama gercekten cok rahatsiz

B3nim icin bu ara buyuk dert oldu esimle kavga kiyamet aldik bunlari simdi bisi soylese yine evde problem cikmadan duzeltmem lazim... eve esya alinmasi ile baslayip bosanmaya kadar gidwn bir seruven yasadik ne o ne ben simdi tek kelime edemiyoruz. ama gercekten cok rahatsiz
Neden açıklama yapiyorsunuz dert tabiki bu bir sınırlama yok küçük veya büyük dert diye istediğiniz konuyu acarsiniz =)

Yeni yastık diktiremez misiniz ?
Firma da dikebiliyor
Daha küçük boyutlu

Firma ile gorustum gordugumun disinda bisi gondermemisler. Onunicin servis veremezlermis. Rica da ise yaramadi.. kakaladik basinizin caresine bakin diyorlar

Çıkartın elyaf doldurun. Ama böyle taş gibi dik ve sert olmaz. Bencede olmasın zaten,yumuşak olur rahatça oturur,sırtınızı yaslarsınız.

Döşemecilere götürün düğmeyle daha ince bi forma sokarlar
Hani şu bastirilip dikilenler varya onlardan demek istedim

Oturunca çok mu rahatsız peki.. Yani benimkilerde buna benzer alıştık sıkıntı yaşamıyoruz.. Zaten bir süre sonra eziliyor minderler.. Takmayın kafanıza güle güle kullanın..

ezilir bir süre sonra sanki

yeni olduğu için öyle

biraz da ağırlık ile bekletin belki sıkışır

hani üstüne otur demişler ya öyle ya da yatırıp üstüne ağır bir şeyler koymak

yatağın altına koymak gibi

Oturunca çok mu rahatsız peki.. Yani benimkilerde buna benzer alıştık sıkıntı yaşamıyoruz.. Zaten bir süre sonra eziliyor minderler.. Takmayın kafanıza güle güle kullanın..
Tesekkur ederim sorun oturacak yer kalmamasi... sopa gibi oturuyorsunuz koltuga

zamanla üzerine oturdukça kağıt gibi olur yerini bulur
yine de çok rahatsızsan al yastıkları başka yerde kullan yeni yastık yaptır yada al

Fikir veren arkadaslar hepinize tesekkur ederim elyaf doldurup aralara dugme ve arkaya cirtla tutturmaya karar verdim bakalim nasil olacak

Benimde aynen böyleydi. Cok dolu idi rahat yaslanamiyordun arkana bosaltsan duzgun durmuyordu. Bende dolu haliyle dosemeciye goturup iki adet dugme yaptirdim sagli sollu gayet guzel oldu kac senedirde yikanmamasi haric bir problem yasamadik.

Arkadaslar dert degil ama fikir yardimina ihtiyacim var.
Resim deki koltugu esimle karar veremedigimiz icin satin alip eve getirttim ama simdi koltukta bizim yerimize yadtiklar oturuyor.
Ne yapabilirim? Icini bosaltmak istedim icindeki sunger elektrikli gibi her yere dagildi. Yastigin havasi söndu tekrar doldurdum zorla...
oyle bisi yapmamlzim ki hem rahat oturup hem şık olmasi lazim.
Canum dört tane güzel boncuk al büyük olsun her yastığın iki tarafına arkalı önlü o boncukları dik boncuğu ipe koyup yastığın öbür tarafından iğne yardımıyla çıkar öbür boncuğuda arkasına koyup sıkıca bağla yastığın diğer kenarınıda aynı şekilde öyle yap biraz incelir bence.

X