Tatlı Tarifi Kolay, Lezzetli Sütlü Tatlı Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Sütlü Tatlılar'' hangileridir?(4 OY HAKKINIZ VAR)

• Ankete Katılan
    492
  • Anket Kapalı .

Gulmemeliyimmm
Instagrama bak bır abla burdaysan

Ben güldüm Allahım inşallah başıma gelmez
Bi defa gelmişti
Bana gülen benim göyneğimi giysin Müge Apla
Blue_Peri hayırlı olsun canım, dün haberim oldu ama yazamadım malum kapıda kalmıştım
2 gündür ne çekiyorum bee Bi şifremi çok kişide diye beğenmeyip kapıya koydular, bir yanlışlıkla tıkladım diye, Kapıdan kovuyorlar bacadan giriyorum

Hoş geldin

Neyse ki girmişsin şifre unutma sorun ya burada

Sağol deynomm
Ah kuzu ya valla ne bu çektiğimiz sifrelerden ,nevoya attım nasıl girdigimi ama sen maile girememissin sanırım. Nasıl hallettin çaldın mi kazenin kapısını

Sağol deynomm
Ah kuzu ya valla ne bu çektiğimiz sifrelerden ,nevoya attım nasıl girdigimi ama sen maile girememissin sanırım. Nasıl hallettin çaldın mi kazenin kapısını
Eski şifrem çok kişide olduğu için güvenlik sebebiyle kilitlenmiş hesabım.Buraya kayıt olurken aldığım e posta hesabını kullanmadığım için unuttum. Nevoş tan numara alıp mesaj attım. Sorunumu, e posta adresimi falan yazdım da halledildi. E posta hesabım güncellendi, yeni şifre verildi. Esas ben o şifreyi aklımdayken değiştireyim unuturum ben o şifreyi

Ayy çok şükür canım benim çok geçmiş olsunminik paşa hosgelmissss hayırlı ,sağlıklı,olsun inşallah kokla bir öp benim için

İyi bari valla sevindimaman biyerede kaydet ne olur ne olmaz

Gözün aydın kuzuuum geçmiş olsun,sağlıkla büyüsün ne kadar erken yürürsen o kadar çabuk toparlarsınAllah kabul etsin tüm dualarını canım benim

Analı babalı büyüsün hayırlı ,sağlıklı , ömürlü olsun inşallah

Hayırlı olsun canım benim
Sağlıkla büyüsün inşallah

Gözünüz aydın Evvoşum. Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı evlat olsun inşallah

Ayy çok şükür canım benim çok geçmiş olsunminik paşa hosgelmissss hayırlı ,sağlıklı,olsun inşallah kokla bir öp benim için

Gözün aydın kuzuuum geçmiş olsun,sağlıkla büyüsün ne kadar erken yürürsen o kadar çabuk toparlarsınAllah kabul etsin tüm dualarını canım benim

Analı babalı büyüsün hayırlı ,sağlıklı , ömürlü olsun inşallah

Hayırlı olsun canım benim
Sağlıkla büyüsün inşallah

Gözünüz aydın Evvoşum. Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı evlat olsun inşallah
Hepinizden Allah razı olsun canlar çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için ben çok iyiyim elhamdülillah darısı bekleyen arkadaşlarıma olsun tez vakitte en hayırlı şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…