Makyaj Ürünleri Kolay Günlük Makyaj Önerileri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Guzellikvebirece

Güzellik Youtuberı
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
49
30
32
Herkese merhaba!

Günlük makyaj için ayırdığımız vakti kısaltmak harika olmaz mıydı? Sabah belki 10 dakika fazladan uyuyabilir, ya da kalan vaktimizi saçımızı yapmak gibi başka işlerimize harcayabilirdik. Bu yüzden kendi makyajımı yaparken bulduğum kolay yöntemleri bir seri halinde paylaşıyorum. Serinin devamı gelecek, takipte kalın

Umarım işinize yarar

Maşallah..
Ben de genelde makyaj yapmam ama özel günlerde , bu tarz hafif makyaj yapıyorum ve hoş oluyor.. Fazla makyaj cildi yoruyor ve erken yaşlandırıyor maalesef..

Maşallah..
Ben de genelde makyaj yapmam ama özel günlerde , bu tarz hafif makyaj yapıyorum ve hoş oluyor.. Fazla makyaj cildi yoruyor ve erken yaşlandırıyor maalesef..

Evet çok haklısınız! Ben de makyaj yapmayı çok sevmeme rağmen, günlük makyajımı hep çok sade tutmaya çalışıyorum ki cildimi yormasın

Maşallah..

Evet çok haklısınız! Ben de makyaj yapmayı çok sevmeme rağmen, günlük makyajımı hep çok sade tutmaya çalışıyorum ki cildimi yormasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…