Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kolay bir yöntem uygulayacagım!

haleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2010
86
0
Herbalist ve güzellik uzmanı SUNA DUMANKAYA,20 nisan 2009 tarihinde,DERYALI GÜNLER progrmna katıldı ve küçük göğüsler icin dogal ve bitkisel çözüm önerileri sundu..
Birer tutam MELEK otu ve ŞERBETÇİ otu ,1 tatlı kaşıgı kadar ÇEMEN TOHUMunu karıstırarak cay gbi demleyin.YEMEKLERDEN SONRA 1 bardak icilmesini tavsiye ediyor..Gögüs büyütmek icin bu cayın yanında günde 2ŞER KEZ HURMa yemeniz önerlyor....Arkadaslar burda bizim zaten duydugmz ayrı ayrı kulandgmz bitkiler var suna hanım bunları karstrmış ben güveniorum buna.ahmet maranki ender sarac suna dumankaya hepsi bu işlerden anlıyor alıp denemekte fayda var helede yasınız küçükse...

arkadaslar mi bu uygulamayı denemek isteyen cıkmadı.ben yayladayım burda aktar yok en kısa sürede yasadgm yere gidince alıp baslaycagm.baslayan olursa haber versin..

yok bunlar çok karışık ya...rezeneçayının içine 5 damla çörekotu yağı ekleyip içiceksin günde bi bardak..o da büyütüyomuş...yanında hurma ye bi de..yani ben buna başlıcam...

cnm 3 tane otu karıstırıosun topu topu..sende 2 seyi karıstrcm diosun cok yakın birbirine:) bide bu sadce dr.suna'nın tavsyesi degil melek otu özlkle heryerde gögüs büyütr die cıkıyor...yani daha etkili olablr die düsünüyorum cnm ben..en azından bir doktor önermiş.1 ay düznli kulanırsak işe yarayablr.çörek otu yagylada masaj yaparak destekleneblr bide...

orası da doğru:):) çörekotu yağı tüylenme yapıyo ama dikkat edin...bi de bişey sorucam bunları günlük mü demlicez...??

X