Vücut Kremleri koku seçemiyorum..

Vücut kremleri, losyonlar

ezgi42

selammm...
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
253
1
kızlar vücut losyonun da kokuya önem vermişssiniz ama benim düşüncem kokusundan çok iyi temizleyebilme özelliği olması.ben takıntılı biriyim.banyo yaparken vücudumun yeterince temizlenmediğini düşünürüm hep.banyodan geç çıkarım.keseledikçe keselerim ve çok yoruluyorum.iyi temizleyen duş jeli ne önerirsiniz?

birde vücut losyonu kullanırken parfümle aynı marka olması gerekmezi? yoksa kokular karışabilir heralde yanılıyormuyum.birde benim burnum koku almıyor hiç.. koku seçemiyorum...:çok üzgünüm: çilekli mangolu kokulardan falan bahsetmişler arkadaşlar.insanlarda bu tür kokular iyi olurmu.yoksa şöyle sabuna benzer temizlik kokuları daha mı iyi olur..koku hissi çok az olduğundan karar veremiyorum nasıl kokular kullanmam gerektiğine.yardımcı olurmusunuz?a.s.

cnm öncelikle ne tür kokular seversin o sölemen lazım şekerli kokulardanmı yoksa fresh kokularmı yoksa temizlik kokan kokulardanmı hoşlanırsın onu söle yardımcı olmaya çalışiim sana cnm.
vücut losyonuna gelince ben aynı kullanmıorum çünkü vücüt losyonun kokusu geçio belli b süre sonra ama şuna dikkat ediorum ben şekerli kokular seviyorum vücut losyonundada ona göre vanilyalı tarzında kremlerden losyonlardan hoşlanıorum ama parfümün aynısını kullanmıorum . öptüm cnm

canım benim herkesin tercihi farklıdır tabi mesela ben meyveli kokulara bayılırım özellikle çilek kokusuna bu yüzden parfümüm meyve kokuludur

peki vücut kremleri vücut losyonlarından daha mı etkili oluyor sizce?
bi de butterlar var.. bunların farkları nedir ya kısaca?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…