Kokoloji Den Seçme Testler :)

ooopapatyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
91
2
1-Çok nadir bir taşı bulmak için dağa tırmanmak üzere yola çıkıyorsunuz. Dağ hakkında neler düşünüyorsunuz ?
2-Sonunda aradığınız taşı buldunuz. Ne tür bir taş ? Boyunu, ağırlığını ve değerini tanımlayın
3-Yıllardır. Kimsenin ayak basmadığı eski bir binadasınız ve yerin altına doğru inen bir merdiven keşfettiniz aşağıya doğru kaç basamak indiniz?
4-Derken karanlığın içinden birinin sesini duydunuz.Bu kişi yavaşça ağlıyor mu? İnliyor mu ? yoksa sizinle konuşuyor mu?

HADİ CEVAPLAYIN BAKALIM YANITLAR ALTTA KOPYA ÇEKMEYİN yasakkelime

1-Dağ hakkında düşünceleriniz babanızın gözünüzde nasıl biri olduğunu gösterir.
2-Taşı tanımlayan sözleriniz değeriniz hakkında hissettiklerinizdir.
3-Terk edilmiş binalar ve yer altı odaları gömülmüş anıları ve eski psikolojik yaraları sembolize eder. Az sayıda basamak inenler geçmişten daha az etkilenen insanlardır, çok fazla inenler içlerinde derin yaralar taşırlar.
4-Kendisiyle konuşan bir ses duyduğunu söyleyenler eski acılarını bir madalya gibi göğüslerinde taşırlar inleme sesi duyduğunu söyleyenler zor zamanlarını yalnız geçirmiş kişilerdir.
:enbuyukkk:

bu testi yapmıştım sonuç çok şaşırtıcıydı tekrar testi yapmak hoştu emeğine sağlık güzelim

ilk madde tutmadı babam hakkınadki düşünceler amadiğerleriii gerçekten doğru heleki son madde inlemek enzor zamanlarımı yanlız geçirdim bu çok ama çok doğruu...
teşekkürler....

çok güzelmiş ama ben taşa 1cm bylarında hafif ama çok değerli demiştim:) nası yani....:):):)

2.şıkka takıldım ben ya...ben küçük,hafif ve pahalı mıyım şimdi ne demk oluyo bu:sm_confused:senağlama

bilmem sanki kulağa daha bir hoş geliyor gibi yani küçük,hafif ve pahalı deyince kötü hissetttim kendimi:çok üzgünüm:

dağ hakkında"çok zorlamaz beni umarım"dedim ki doğru da bazen beni çok sıktığını düşünüyorum babamın.
bulduğum taş ufak ama çok değerliydi.
merdivenden bir basamak inebildim ine ine.
kişi inlemekteydi...

aslında zor zamanlarımda ailem hep yanımdaydı ama bu yeterli olmuyordu ben hep çok çevresi olan insanlara özenmişimdir ama malesef benim çok arkadaşım yok zaten sorunlarım da hep bundan kaynaklandı.

güselmiş tebrik ederim ama ben taşı küçük,cam gibi diğer tarafı gösteren,değersiz görmüştüm.nası yani?!

bir tek babamla ilgili cevabım uymadı.
ama güzel bir test.Gerçektende hayatımın en zor dönemlerinde yalnızdım. Sanırım bundan sonra da yalnız olmaya devam edicem...

Kokolojı diye ıkı tane kıtap Kokoloji 1 ve Kokolojı 2 dıye ben almıstım o kıtapda bunun gıbı bır cok test var guzel zevklı eglencelı gorursenız alın :)

Babam hakkında ne kadar dertli olduğumu bilenler bilir..
Cvplara hiç bakmadan çözdüm testi ve sonuçlarına kendim bile inanamadım.! Çok Doğru Tşk ederim sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…