kod..............

E

Elis

Ziyaretçi
bilgisayara bi bakiyorum kod var giremiyorum,,,bu durumda bu sifreyi bulabilecegim bi yol varmi............

canım bu yöntemi bi dene ! bilgisayarı yeniden başlat diyeceksin ordan f8 tuşuna bastıgında güvenli kip bölümünden windowsa gireceksin , güvenli kiple açıldıktan sonra denetim masasına girip kullanıcı hesaplarına gireceksin, kullanıcı hesaplarına girdiğinde şifre değiştir , şifre değiştirme de senden eski şifreyi istemeden değiştirebilirsin ardından yaptıgın yeni şifreyle windowsa girebilirsin

canım bu yöntemi bi dene ! bilgisayarı yeniden başlat diyeceksin ordan f8 tuşuna bastıgında güvenli kip bölümünden windowsa gireceksin , güvenli kiple açıldıktan sonra denetim masasına girip kullanıcı hesaplarına gireceksin, kullanıcı hesaplarına girdiğinde şifre değiştir , şifre değiştirme de senden eski şifreyi istemeden değiştirebilirsin ardından yaptıgın yeni şifreyle windowsa girebilirsin

bacim supersin sen:lepi:yerim seni yerimŞeniz
yaktim seni kocacim ,simdi gorursun senkötükedihüso

[/COLOR]

arkadasim denedim dedigin gibi ama olmadi bee:1no2:tekrar actim ama f8 tusuna basinca bise olmuyo.....hatta bikac kez denedim ama ,yok olmadi......:nazar:

X