KOCAMIN GEÇMİŞİ

Bende o şekil düşünüyorum işte ya haksızlık yapmıyo mu oğluna

Neden görüşmüyor evladı ile bakın belli ki içten içe özlüyor vicdan yapıyor görüşmesini sağlayın yazıktır
Ben söyledim kaç defa getir Buraya görüş diye yok diyo büyüsün öyle görüşürüm karşı tarafla muahatap olmak istemiyorum diyo eski karısı da evlenmiş başkasıyla

Ben söyledim kaç defa getir Buraya görüş diye yok diyo büyüsün öyle görüşürüm karşı tarafla muahatap olmak istemiyorum diyo eski karısı da evlenmiş başkasıyla
Saçmalık muhatap olmaya gerek yok ki çocuğu göreceği günler belli zaten o zaman gidip alıp görecek
Tuhaf geldi bana herşey

Büyüsün öyle görüşürüm mü? O çocuk baba sevgisinden mahrum mu kalacak? İlerde o çocuğun karşısına çıktığında O çocuk suratına tükürmez mi bu zamana kadar nerdeydin diye. O nasıl evlendiyse eski karisida evlenir bu onun problemi olmamalı.

İyice soğudum zaten karektersizliğinden nefret ediyorum odnna benden boşasa oğluna da aynısını yapacak demek ki

Evet ama bebek şuan ve anlamıyo anladığı yasa geldiği zaman kızının adıyla seslenirse değil git der boşarim yanj

İyice soğudum zaten karektersizliğinden nefret ediyorum odnna benden boşasa oğluna da aynısını yapacak demek ki
yalnız bi şey soracağım yargılamak için değil de zaten en başından beri görüşmüyor değil mi? eski eşinden olan çocuk siz bu adamla evlenmeden de vardı düşünmediniz mi bu adam daha ilk çocuğuna bakmıyor benimle de böyle durum yaşasa bakmayacak demek ki diye

Görüşüyodu o zaman kızıyla benimle evlendikten sonra eski karısı bı ay içinde evlendi o Zamandan beri görüşmüyo kızıyla

5 aylık bebeğim var, hala bazen yeğenimin ismiyle seslenir severim istemsizce, ağız alışkanlığından oluyor bu. Kötü niyetle yapılan bir eylem değil bence. Ama eski ilişkilerinden bahsediyorsa büyük sorun… Eşiniz geçmişinden kurtulamamışsa ve uyarmanıza rağmen hala anlatmaya devam ediyorsa onu hiç çekinmeden geçmiş hayatına sepetleyebilirsiniz…

Çocuk onda kalmıyor görüşmüyo onunla ya oğlum büyüyecek korkuryim hala onun adıyla seslenecek diye çocuk o kim diye sorarsa çıldırıtım
Ben bi seyi anlamadim. Adam eski karisindan bosandi diye eski karisindan olan cocuk cope mi gitti yani? Kocaniz hala babasi? Nasil yani sizin cocuklar uvey kardesini tanimiyor bile mi

Geçmişini s..km. fake uzaklaş burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…