KOCAMIN GEÇMİŞİ

perriii

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
23
3
24
Ya kızlar kocamla kaçtır tartışıyoruz sürekli muhabeti geçince geçmişte başka kadınlarla yaşadığı anıları anlatıyor bundna bıktım artık ama1 buçuk aylık oğlum var ikidir eski karısından olan kızının adıyla konuşuyo ikinci defa böyle kaçırınca kızdım artık çocuk büyüyecek kala kızının adıyla seveceksin dedim konuşmuyoruz şuan haksız mıyım ama ya ??

Çocuğun adı konusunda bir şey diyemem belki ağız alışkanlığıdır düzelir elbet
Ancak neden eski ilişkilerini bugüne dek anlatmasına izin verdiniz ne kadar çirkin bir şey dinlemeniz hata, baştan sert çıkacaktınız

Ben olsam uyarmama rağmen hala yapıyorsa bende rahatsız olurum . Ben bazen şaka yaparım eşime birinden bahsederken eski kırığın mı len ddiye ona bile çok kızar . Eski mevzular insanın gerçekten sadece huzursuz olmasına neden olur . ama oda onun kızı ?kızı hakkında kızamazsınız bence . Bunu anlamanız gerekiyor alışma süresi olarak nitelendirin. Kadınlar konusuna gelince her türlü haklısınız

Her seferinde kavga ettim ama hala yapıyo boşluğuma geliyor diyo

Belki ilk çocuğuna hasret çekiyor bilinç altı böyle tepki veriyordur
Yani çocuğa bilerek ablasının adıyla hitap edeceğini zannetmiyorum
Siz eski eşini ilişkilerini soruyor sürekli gündem ediyorsanız adam ondan anlatıyor olabilir
Lütfen kardesler arasında ayrım yapmayın ilk eşinden rahatsız olabilirsiniz ama çocuğun suçu yok

Çocuk onda kalmıyor görüşmüyo onunla ya oğlum büyüyecek korkuryim hala onun adıyla seslenecek diye çocuk o kim diye sorarsa çıldırıtım

Sizi anliyorum, ben esler arasinda eski mevzularin konusulmasi hakkinda cok katiyimdir ve katiyyen konusulmasi taraftari degilim. Bizde esimle hic bir sekilde ne büyük kavgalar olursa olsun hic bir zaman eski mevzulari dile getirmeyiz, bu bir tabu konusu evlilikte benim fikrim, herkes farkli düsünebilir. Cocugunuzu kizi gibi seslenmesinden rahatsiz olmanizi anlayabiliyorum, hakta veriyorum, ben olsam ccocuklarin ikiside benim olsa ve ikinci cocuguma ilk cocugumun adiyla hitap etmesnin bile istemem, diger cocuk icin hos birsey degil... Ama bartilicak bir mevzu da degil, buna dikkat etmesi gerektigini söyleyin ama bu yüzden kavga edilcek bi durum yok, belki diger arkadaslarinda dedigi gibi alisma meselesidir ama pek anlam veremiyorum, herkes o zaman hep ikinci cocuguna ilk cocugnun adiyla hitap etme sorununu yasardi...

Çocuk onda kalmıyor görüşmüyo onunla ya oğlum büyüyecek korkuryim hala onun adıyla seslenecek diye çocuk o kim diye sorarsa çıldırıtım
Neden görüşmüyor evladı ile bakın belli ki içten içe özlüyor vicdan yapıyor görüşmesini sağlayın yazıktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…