Kocami da bıktırdım

Dur hanım kaç milyar verdik napıyorsun perdeye derse, o ihtimal var ahah çok iyi ya

Allah baska dert vermesin
degisiklik istiyorum deyin biraz sade kullanip tekrar takarim deyin
..
Esinizde tuhafmis

tüm ev bi kac milyar tuttu.
Benim 2.degistirmem olduğu icin verdigi paraya aciyor çıkaralım dedigimde tepkisi cok sert oldu nasıl kestiricem
Ya gerçekten tüm bunlara karışır mı?
Çağır perdeciyi,alsın ölçüyü kessin getirsin...yeni perdeyi takarken fonları da çıkarırsın bitti gitti...
Ay ben her ay komple değişim yapıyorum gık demiyo adam...ama çöpe atmam mutlaka başka bi yerde değerlendiririm...
Hep aynı modelde oturamam ruhum daralır

bence abartıyorsunuz.

başka uğraşınız yok mu tüm gün tüllere bakıyor gibi bir haliniz var.

kullanın eskiyince değiştirirsiniz.

koyu renk mobilya da perde de eşya da sevmem. bana kalsa her şey açık renk/beyaz kullanırım. alanı genişletir ve ferahlatır.

o yüzden de moda tasarım vs takıntım olmaz minimalist ve sade olur.

kullanışlılık fonksiyon en önemlisi gelir geçir ev modası bana göre değil.

Şu erkekler de ne diye karisir ev islerine hic anlamam.. birak kadin yapsin nasil istiyorsa..
Gonderdiginiz resim gayet hos gorunuyor.. icinize sinmediyse bu sekilde yaptirip kullanin..

Yapi marketten,zebra al taktir esine cok ucuz olur,yada rustik perde malzemsini al cok bisi tutmaz ,hazir perde al tam cam olcusunde oda bise tumaz , rustik perdenin cengellerine tak ,evdeki pembe tullerin yine karanlik durdurur senin beyaza kacman lazim,cam cok buyuk deyilse dediklerim 200 tl bile gelmez

keske dertlerimiz bu olsa

Allah baska dert vermesin
degisiklik istiyorum deyin biraz sade kullanip tekrar takarim deyin
..
Esinizde tuhafmis
Şu erkekler de ne diye karisir ev islerine hic anlamam.. birak kadin yapsin nasil istiyorsa..
Gonderdiginiz resim gayet hos gorunuyor.. icinize sinmediyse bu sekilde yaptirip kullanin..
Dedim cope atarım o kadar para verdik diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…