Kocami da bıktırdım

belaokumakitapoku

losing all hope was freedom
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
1.080
857
Perdelerimi beğenmiyorum. Salonumu cidden boğuyor. Tullerim pembe fonlar mürdüm. Mobilyalarim da koyu ağırlıklı. Bana gore fon cok boğuyor. Çıkaralım fonlari diyorum boşuna mi diktirdik kac milyar ödüyoruz diyor. Bi de benim 2.perde seçimim bu. Haklı yani Ama gelmeden bilinmiyor ki yakisip yakismayacagi mobilyaya. Bi de tulu boydan baya yapmışlar sadece pencereye değil bunu da gelince öğrendim. Fonu cikarsam boydan boya tül de hos durmayacak. Hayır duvarın tamamına niye tül yapılır ki? Ben abartidan zaten hoşlanmıyorum.

Çözüm onerileriniz var mi? Kocamı nasıl ikna edebilirim? Ben fonlari çıkarıp, tulu de ortadan kestirip fon gibi kullanmak istiyorum su sekilde

Yıkıcam de çıkar, sonra ha ütüledim ha ütülicem diye diye yeni görüntüye alışmasını sağla.
Erkek ne kadar ilgilenebikirki bi süre sonra unutr

Çıkar gitsin
Biraz böyle kullanalım sonra yine takıcam de
Ayrica oyle tule perdeye de milyarlar verme yazik
Tum ev birkac bin tutuyor ister istemez. Esim de kararsizligimdan sıkıldı haklı da ama ne yapayım gelmeden bilinmiyor olup olmayacağı. Çıkaralım fonları dedim cope aticam en sonunda o perdeleri dedi. Kestirmeye nasıl ikna ediceksem

Cok cok iyi

Reactions: Yeu
Tül perdeyi istediğiniz ölçüde kestirin..
Fon perdeyi de çıkarın biraz da öyle olsun..
Kaç m2 cam bu da milyarlar gitti :)
Hazır çok uyguna fon perdeler alıp ölçüye göre uydurun.. arada değiştirirsiniz sıkıldıkça..
Mürdum fon perdeden de yastik kirlent yaptırın.. esiniz düşüp bayilmayacaksa:)

Ben tek fonlar o kadar tuttu sandim
Ayrica fon ne ne ise yariyo
Bizde perde var yani biz perde diyoruz aksam tulun ustune cekip kapiyoruz yani
Fon bunun kapatilmayan turumu oluyodu

Utulerken yakamazmisin
Buda bi fikir

tüm ev bi kac milyar tuttu.
Benim 2.degistirmem olduğu icin verdigi paraya aciyor çıkaralım dedigimde tepkisi cok sert oldu nasıl kestiricem

Ben tek fonlar o kadar tuttu sandim
Ayrica fon ne ne ise yariyo
Bizde perde var yani biz perde diyoruz aksam tulun ustune cekip kapiyoruz yani
Fon bunun kapatilmayan turumu oluyodu

Utulerken yakamazmisin
Buda bi fikir

super oneriler geliyor
Yakmama daha cok kızar valla cikarmamdan

Bir perdeye bu kadar para vermek neden ?
Huyunuz belli etmiş kendisini .
Bundan sonra perde alışverişinize milyarlar yatırmak yerine en uygun pazardan yapın .

Yok sen vazgeçmiş olamazsın,bu nasıl bir fantazidir açtığın konuya hiç yakışmıyor

Mobilyaları mı değiştirsek :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…