Kocaman göbek

Yalnizkelebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2015
3.452
1.116
28
Yine ben kızlar Abla lar :) benim çok önemli bir sorunum daha var. Herkes fiziğimi çok güzel buluyor ama ben kendimden igreniyorum yemek yiyin kocaman bi gobegim oluyo yandan yada önden bakınca 6 aylık hamile kadın gibi duruyorum zayiflasam da ne zaman yemek yesem kocaman oluyo iğrenç duruyo orda ki birikinti vücuduma eşit şekilde dağılsa böyle kötü olmaz başına böyle bişey gelen yada gören var mi

Yine ben kızlar Abla lar :) benim çok önemli bir sorunum daha var. Herkes fiziğimi çok güzel buluyor ama ben kendimden igreniyorum yemek yiyin kocaman bi gobegim oluyo yandan yada önden bakınca 6 aylık hamile kadın gibi duruyorum zayiflasam da ne zaman yemek yesem kocaman oluyo iğrenç duruyo orda ki birikinti vücuduma eşit şekilde dağılsa böyle kötü olmaz başına böyle bişey gelen yada gören var mi

Bir anda şişiyorsa gazdır o.

Ablamda da var mesela bazı günler bir şişiyor inanamazsın. Şişkinlik ve rahatsızlık hissi var mı?

Aynen bian da şişiyor ama sonradan tuvalete ciksam bile o siskinlik gitmiyor . Çok rahatsız oluyorum 59 kiloyum ama o gobegimi gören 70 kiloda ki bi bayan gibi duruyor diyo

Bunlar için Bi diyet listesi falan bişey vermesi gerekirdi,hiç bişey demedi mi?

bence bagırsak sorunun var senin bagırsakların şişiyor annem de de öyle bir ilaç kullanıyor şişmiyor bence doktora git bagırsaklarına baktır.

sindırımle alakalıdır
degılse bol mekık ısı cozer

Yaaaaa benım de oyle kilolu değilim aksine narinim ama o göbek tam ortada bi de dağılmıyorda ay bende hamile gibiyim üzülüyorum :KK43:((

bende boyle bır sorun yasıyordum
beslenme duzenımı değiştirdim
yogurt yulaf ezmesi, kepeli ekmek yedikçe bu sorunum ortadan kalktı
benım ınsulın dırencım var yapı geregı de hemen şişer mıdem göbeğim felan

bu dıyetın dısına cıktıgım ya da dokunacak bır yemek yedıgım zaman şişiyor artık midem
bu arada çayda şekeri bıraktım çikolatayı çokkk az yiyorum

Fitness a gidip karın egzersizleri yapabilirsin.Çok güzel şekle sokuyor çünkü :KK66:Tabi sporla aran nasıl bilemem..

Toksin attirici bişeyler ye canm

Buyuk ihtimal gaz. Gaz yapan seyler yememeye veya az yemeye calis. Yemekleri gec saate birakma. Az ama sık sık ye. Bi de ozellikle ayagini hep sicak tut.

X