Kocam galiba beni aldatıyor!

filiz00c

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2015
7
2
39
Merhabalar,
Kocamı kahvaltı yaparken biri aradı çaktırmadan kapattı sonra odaya geçtim geldim numarayı silmiş ve arama kaydınıda silmiş.
Psikolojim bozuldu kim diyor hatırlamıyorum diyor önemsiz biri diyor muhtemelen sildim diyor.
Ben eşimin telefon kayıtlarına ulaşmam gerek kendi telefonunda sadece kendi arama kayıtları görünüyor.
Bu bir şekilde çıkarmam lazım karar verdim boşanacağım.
Bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı yada yönlendirecek bilgilendirecek biri.
Yardımcı olabirseniz çok sevinirim.
Karşılığında ödemede yapabilirim 2 çocuğum var bu bana nasıl yapabilir.
Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar,
Kocamı kahvaltı yaparken biri aradı çaktırmadan kapattı sonra odaya geçtim geldim numarayı silmiş ve arama kaydınıda silmiş.
Psikolojim bozuldu kim diyor hatırlamıyorum diyor önemsiz biri diyor muhtemelen sildim diyor.
Ben eşimin telefon kayıtlarına ulaşmam gerek kendi telefonunda sadece kendi arama kayıtları görünüyor.
Bana bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı yada yönlendirecek bilgilendirecek biri.
Bildiğim kadarı ile karşı aramaları sadece adli kararla görebiliyorsunuz ortada bir suç varsa. Bunun dışında operatör hangisi ise o uygulamaya girip, son dönem kimle sık, uzun konuşmaları var görebilirsiniz ama mesela Türk telekom da artık 54***********36 gibi gözüküyor. Ben kendi kayıtlarımız böyle görüyorum.

Merhabalar,

Ne yaptı eşiniz başka? Yoksa sırf bi telefonu çaldı açmadı diyemi bu tepki?

daha önce şüphelendiğiniz bir durum mu oldu? yada aldatıldınız mı daha önce eşiniz tarafından?

bilmiyorum hiç takip etmedim. iş kolik bir kişiydi hiç o öyle bir şey yapacağı aklımın ucundan geçmedi.
cinselliğiniz nasıl peki? yani ne sıklıkla birlikte oluyorsunuz cinsel anlamda?

Merhabalar,
Hangi hattı kullanıyorsa o bayiye gidin telefon arama geçmişlerini isteyin eğer oluyorsa zaten hangi numarayla çok konuşmuşsa belli olur kağit olarak isteyin eğer mail olarak geliyorsa fatura oraya da bakın. Aldatma olabilir kumar olabilir Allah korusun yasaklı maddeler kullanıyor olabilir aklıma bir sürü kötü şeyler geldi. Benim bitane arkadaşım vardı kız aldatıldığını düşünüyordu sonra adam madde bağımlısı çıktı zırt bırt tuvalette telefonlaşmalar sigara içmeler o sigaranın içine bişeyler koyup içiyormuş nasıl ağlayarak beni aramıştı gecelere kadar gelmezdi eve gelince de başka adamlar kapıya dayaniyo diyodu hep. Lütfen dikkat et ve neyse ortaya çıkar ama sessizce fark ettiğini anlarsa izi kaldırır ortadan yapıyorda zaten çok sorguladığınız için numaraları siliyor. Telefon karıştırmaya kalkmayın Allah korusun öfkeyle size bişey yapabilir. En güzeli sessizce Hall etmek bayi aklıma geldi en güzeli kâğıt üzerinde telefon konuşmasını ortaya çıkarmak hangi numaradır nedir

X