Kocam ailesi için beni attı

derdimvarrr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
152
60
24
Kısacası, benim abim eşimin kardeşiyle evli. Onlar anlaşamadı ayrılıyorlar. O kız geri gelince beni babam evine misileme olarak gönderdiler. Benim kocamla hiç sorunum yoktu ama ailesine o kadar düşkün ki hiç demedi benim karımla sorunum yok neden gitsinki?
Bi dua varmı kocamın aklı yerine gelse veya evliliğim kurtulsa?

Öyle bir dua bilmiyorum ama darda kaldığımda Tevbe suresi 129. Ayeti okurum. Dua ayetidir. Mealiyle birlikte okuduğunuzda ne demek istediğimi anlarsınız.
Allah yardımcınız olsun.

Onlar anlaşamadıysa sizin suçunuz ne çocuk oyuncagımı bu eşinizde evliliği kavramamış galiba sizin arkanızda duramamış üzüldüm adınıza Allah yardımcınız olsun

Son düzenleme:
Onlar anlaşamadıysa sizin suçunuz ne çocuk oyuncagımı bu eşinizde evliliği kavramamış galiba sizin arkanızda duramamış üzüldüm adınıza Allah yardımcınız olsun
Aynen Beni gonderdi kayinvalidemgil simdide 2 haftadir beni arayan soran yok, kocam ev bulunca geri gelirsin dedi ama orda burda geziyor beni geri istemeyecek ailesi kafasini iyicene yikadi ama adam olsaydi yikatmazdi

Aynen Beni gonderdi kayinvalidemgil simdide 2 haftadir beni arayan soran yok, kocam ev bulunca geri gelirsin dedi ama orda burda geziyor beni geri istemeyecek ailesi kafasini iyicene yikadi ama adam olsaydi yikatmazdi
Ah bu adama ne denir şimdi ev bulunca geri gelirsin diyor bide arayıp sormada yok aileside olsa dogruyu yanlışı bilecek boyun egmeyecek

Allah'ım yaa benim annemle babam halamla da dayım evliydi annemle babam ayrıldı ama halam ve dayım hala evli yazık yaa iki insan anlaşamamış ayrılmış sizin suçunuz ne Allah'tan da mı korkmuyo eşiniz yazık günah bir çift boşanınca arş-ı âlâ titriyor yahu la havale çekin bol bol insanin rahatlatıyor Allah büyüktür

Size deger vermeyen sevmeyen biri sizi geri istese ne olacak. Boyle cibiliyetsiz birini sizde kendiniz icin atin bir zahmet

Canim kacan kovalanir sen ona surekli yazarsan ararsan gelmez zaten takmiyomus gibi yap sende gez toz bak nasil geliyo hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…