Kocalara işveli cilveli dayak :)

merhaba kızlar...bende aynı dertten muzdaribim...aslında birazda abartıyo olabilirim ama yinede paylaşmak istiyorum sizlerle.belki hormonlardan belkide başka bişey ama eşimin ilgisizliğinden şikayetçiyim ben...aslında bu günlerde sevgiye ilgiye şefkate aç hissediyorum kendimi...eşim benimle ilgilenmiyo artık sanki bende çirkinleştim bana göre koca göbek evde sürekli aynı kıyafetleri giyen mecburen dışarda da kısıtlı tabi beni beğenmiyo artık diye içimden geçirmiyo değilim...ben niye böyle oldum yaaa...

ayy ben bu başlığı niye önceden görmemişim...
süpersiniz kızlar ama bu konu + 18 e gider kesin...
bana da bi fikir verir misiniz 15 ağustos eşimin doğum günü ve ben ne alacağıma karar veremedim...

kızlara meraba,
bakıyorumda topik ilerlemeye başlamış.. ramazan dolayısıyla ağır takılır sanıyordum..

ayy ben bu başlığı niye önceden görmemişim...
süpersiniz kızlar ama bu konu + 18 e gider kesin...
bana da bi fikir verir misiniz 15 ağustos eşimin doğum günü ve ben ne alacağıma karar veremedim...

canikom begenirmisin bilmem,ben esimin bir dogum gününde bebekliginden o güne kadar olan( bebeklik cocukluk genclik evlilik ve babalik :) fotograflari bir cdde toplamistim ,dogum günün kutlu olsun adli bir parcayla resimlerin arasinada bir kac güzel söz koyuvermistim :)

Tuğba Özerk - Doğum Günün Kutlu Olsun

vayyy süper fikirrr...
yarın bi kayınvalideme gidim bakim... neler çıkcek albümden...
bu arada sen beni mi takip ediyon bakim...

biz eşimle sevgimizi göstermeyi çok severiz. her saniye yan yana el ele yapışırız birbirimize..ama benim en çok sevdiğim şeylerden biri işten erken geldiğim için eşimin en sevdiği yemekleri yapıp, güzel güzel giyinip kapıyı açar açmaz ona sarılmak..o kadar mutlu oluyor ki anlatamam..eşinizi nasıl karşıladığınız çok önemli...ocakta yemeğiniz bile olsa onu güzelce karşılayıp öpün kızlar...

Ya kızlar benim eşimin doğum günüde 19 ağustos pazar.Yani bayramın ilk günü.Ne yapacağım bilemedim.Hafta içi olsa o işteyken rahat rahat hazırlarsın bişey de,hem pazar,hem bayram :)

Ne yapacağım ben yaaaaaa...

Bir de evlendikten sonra ilk doğumgünü...

cumartesiden kutlasan olmaz mı..

slm kelebek ve diğer arkadaşlar,
Ramazandan kısa bir süre önce açılmıştı bu topik ben bayılmıştım güzel taktikleriniz benimde işime yaradı.. ama Ramazanda resmen devre dışı oldum.. :))
haydi kızlar bayramdan sonra tam gaze devam ne dersiniz?

kızlarrr raamazanda bitti bayramda nerelerdesiniz çok güzel bi konu bu ya devam edilsin nerdesinizzz:26:

bencede kapıda görünce hemen sarılıp öpüyoooo :)))

kocanıza işveli cilveli dayak flan atmayın başlıkta ki gibi gerçek bir tokat atın şöyle okkalı bi tane hatta oklavanızla kaş göz girin benim aklımdan bunlar geçmiyor değil yani mesela erkeklere ilgi göstermek boşa
öküzler

Hayırdır ne oldu bu kadar sinirlendin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…