Kocalara işveli cilveli dayak :)

teşekkür ederim canım güzel dileklerin için inşallah, amin buarada aa öylemiymiş canım hiç bilmiyodum mavi kuşak takıldığını.. zaten ben ikinciye gelinlik giymeyi düşünmüyorum canım sade bi nikahımız olucak nasipse beyaz sade bi elbise giyebilirim..

aa ne kadar güzel bi haber bu :124: ne yazmış canım? sen cevap attın mı anlatsana noldu

seni ve bebegimi cok seviyorum siz benim herseyimsiniz bunu benden ne olur alma ben herseyin guzel olmasini istiyorum yazmis ben bisi yazmadim bebek icin mesajlasiyorduk sadece bebegin durumunu soruyordu bende öle cevap atiyordum dun böle mesaj cekmis bende bisi yazmadim daha

Bence bu adam seni seviyor bi erkek gerçekten sevmese bu şekilde yazmaz bence canım.. üstelemez yani

Bence bu adam seni seviyor bi erkek gerçekten sevmese bu şekilde yazmaz bence canım.. üstelemez yani

dedigim gibi ben esimden severek ayrildim bizim olay su oldu aslinda bi flim vardi hangi tursu guzel benim mi seninki diye inada bindirdik benimde yasadiklarimdan sonra bir anda olsu bittiiii ne bilim bende yeniden denemek istiyorum canim ins guzel olur hersey

Sana dün diycektim bunu biliyor musun? ama belki izlememişsindir diye demedim. Ciddi bi sebepten dolayı mı ayrıldınız yoksa turşu filminde ki gibi bi sebep mi diycektim :111: yazdım geri sildim sen yazdın şimdi eşine cevap yazmayı düşünüyomusun canım :26:

cevab yazmakatan cok iyice toparlanip arayip konusmayi dusunuyorum canim bu daha iyi bence

cevab yazmakatan cok iyice toparlanip arayip konusmayi dusunuyorum canim bu daha iyi bence

evet haklısın canım. o an konuşurken olumlu cevap verdiğinde ki ses tonunu bi duy bakalım.. mesajla o an ki ifadesini göremezsin konuşmak daha mantıklı şuan ki durumda ama çok erteleme canım tamam mı?

Son düzenleme:
evet haklısın canım. o an konuşurken olumlu cevap verdiğinde ki ses tonunu bi duy bakalım.. mesajla o an ki ifadesini göremezsin konuşmak daha mantıklı şuan ki durumda ama çok erteleme canım tamam mı?

o cesarati kendimde toplayim ararrrim hemen insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…