Kocalara işveli cilveli dayak :)

Uykum geliyor gibi. Galiba uyuycam.

Tekrar karşılaşmak üzere Yeşim,cim:) Allah rahatlık versin şimdiden, hem sana hem evladına.

Bende çıkıyorum tatlım, artık uyusam iyi olucak. Oğlum uyancak ben daha uyumadım maşallah bana
Sohbet için teşekkür ederim Görüşmek üzere canım Sanada Allah rahatlık versin

Oğlumun babasıyla canım, nasip ederse mevlam

yes_im oğlunun babasıyla barışmana çok sevindim.zaten hep derdin eşimin suçu yok sebep annem diye.bence artık herşey çok güzel olacak.hani filmlerde çift çok mutludur sonra biri gelir bozar ama olaylar aydınlığa çıkınca çift yeniden barışır ya sizinki de öyle olmuş.Allah mesut etsin.aynı kişiyle ikinci kez evlenen mavi kuşak takarmıiş (bakınız feriha son bölüm) sen de takacak mısın?

günaydın herkese

okuyamadığım sayfalar vardı..tek tek okudum..

cilve milve taktikleri bitmiş ,kimse taktik vermemiş bile....

sanırım oruçlar serdi hepimizi...

öpüyorum herkesi, görüşmek üzere....

ya kızlar işve cilve ille de yatakta bitecek değil ya... tövbe tövbe...

eşinize biraz güler yüz, biraz alttan almayla herifi alt etme topiği burası.

öyle mübarek ayı kalkan yapıp da size zor gelen şeylerden kaçmayın valla

Rica ederim canım seni çook iyi anlıyorum aynı şeyleri bende yaşadım.. beyinlerinde onu takıntı halin getirmişler heralde sanıyorlarki biz onları beyenmiyoruz daha yakışıklı birini görünce ona bakıyoruz felan die düşünüyorlar heralde... bide çok sevdikleri için kaybetmekten korkuyorlar onun için böyle şeyler yapıyorlar ama bu daha çok yıpratıyor ilişkiyi bilmiyorlar... düşünsene ben tek başıma evden çıkıp sitenin marketine gidemiyorum... kapıcı ya çöp veremiyorum hiç bi erkekler diyaloğa girmemi istemiyor hastalıklı bi durum ama onunlaykende öyle çok mutluyumkiii bu kıskançlıkları umrumda bile değil... kimsele konuşmam çokda lazım değil diyorum... allah kolaylık versin canım sana inşallah düzelirsiniz... mutlu olmak varken küçük şeylerden dolayı hayatınızı zindan etmeyin..

dün eşim gelmeden kelebekçiğimin beyaz tülbent tüyosunu kullandım. bir de ayıptır söylemesi kaşımı bıyığımı da üstünden geçtim, bir de sürme çektim:)) kayınvalidem sağolsun yoğurdumu mayalamış getirmişti o evdeydi. kapı çaldı, eşim gelmiş. açtım şaşırdı:)) akşam güzel geçti yani. oğlumu ona iç bırakmadım çünkü o da oruç ve ben serin evde dayanamıyorum o kaç saat sıcakta yol gitmiş gelmişti. ertesi sabah 5 te başka bir ilçeye gtmesi gerektiğinden akşam başka şeylere vaktimiz ve halimiz yoktu yani o yeltendi ama ben uyardım. sarıldık uyuduk, sahurda da 2 saat sonra kalkması gerektiğinden yine boş geçti ama çok güzel muhabbet ettik yemekte.

sabah da yolcu ettim işte.

haa bir de bugün orucu benimle açacakmışşşşş

ah canım benim neler görmüşsün sen öyle kıyamam

varya okudukça hem çok şaşırdım hem de çok çok üzüldüm senin adına

Rabbim mutluluğunu ve huzurunu hiç eksik etmesin hayatından

iyi de oruç ayında mecal kalmıyor ki.açsın suratında düşüyor haliyle.aç ama sürekli gülümseyen biri :111: pratikte zor

Uyuya kalmisim elimde telefon oyleceee :))
yesim annen icin ne desem olmayacak cok uzucu elbette sen hic kimseye uyma evlendiginde ailene bagli coxuguna esine sahip cikan biri ol insallah ki zaten oyle olucaktir

Seneye evlenme isinide anlatmissin cok guzel manevi yonu agir tatli telaslar ayni sehirlerdemiydiniz nasil oldu bu barisma isi gercekten merak ediyorumm

oncelikle hitap seklinden dolayi cok cok tesekkur ederim incitmedencsormussun ama cevap aramiyor
19 aylikken aradilar iki kere gorus oldu ama oglum cok etkilendi ilkinde anlamadan gitmis ama cok cok aglamis araci kisi goturuyir oradan almislardi konum var okuyabilirsin simdi onu uzun uzafiya yazmiyayim
sonra oglum onlari gorunce ocu gibi bellemis agliyor istemiyor eylul ekim aylarinda aranmaya baslamisti o donemden sonra yine yok
tanimiyo cocuk aman tanimasin zaten gerek yok cunku o beni terk ederken oglunun ozurlu olma ihtimaliyle terk etti
ve hic bir sekilde ulasmadi bize benim cagrilarima kufurlerle bagirarak beni x icinde arama babami ara hayatimi yeniden kiracagim diye azgin kopek gibi bagiriyordu
amma eh dunya eh hayat Hakkimi asla helal etmiyorum oglumuda...
Oglum cok mutly yesim nisanlim hic baba olmus biri degil ama bebek gibi seviyor bebek zaten 2.5 yasinda
el tirnaklarina ayak tabanlarina kulaklarina bakiyo
ucumuz parka ciktiginda yok boyle bi mutluluk ya ne guzel ana baba cocuk uclusu sanki herkez bize bakiyo gibi geliyo
oglan uyandii da yazardim hani :))))

mrb.. şu beyaz tülbent tüyosu nedir acaba çok merak ettim banada söyleyinde bende kocişe uygulayım iyi bişiyse...

canım senin adına çook sevindim. Rabbim mutluluğunu daim etsin

Nedir bu tulbent olayi tuyo nedirr ?
Turkmengelini cocugu ese birakmaya calisan her bayan yasiyo bunlari coxugun uyku saatlerini erkene ceksen olmazmi acaba ya dunde yazicaktim atlamisim

Nedir bu tulbent olayi tuyo nedirr ?
Turkmengelini cocugu ese birakmaya calisan her bayan yasiyo bunlari coxugun uyku saatlerini erkene ceksen olmazmi acaba ya dunde yazicaktim atlamisim

canım kelebek "eşlerimize her zaman mini etek makyajlı sürpriz yapıyoruz, ben bu kez beyaz bir tülbent örteceğim" demişti. hani Ramazan ya, hoş olur diye

işte buydu tüyosu

çok hoşmuş bu tüyoo.. ben çalışıyorum kocam benden önce eve geliyor.. sonra benim işyerime gelip beni işten alıyoo eve gidiyoruzz.. ben nasıl yapıcam kii.. o evdeyken hazırlansam bi dk dibimden de ayrılmıyoki heriff...artık bi bahaneyle onu markete felan gönderiyimm o gelene kadarda hazırlanırım... benide hiç kapalı görmedi ..kapansan yakışır felan diyordu... akşam bende başıma örteyim bakalım ne olacak..

o zaman fırsatını bulup yapabilirsen gerçekten hoş olur.

herkes makyajdan açık saçıklıktan hoşlanacak değil ya...

benim eşimin makyajdan midesi bulanıyor. hatta elim kremli olsun, öldürsen dokunmaz. öyle fondoten falan imkansız yani..rujlu görse 1 hafta öpmez açıklığa gelince de, doğal olanı sever. ama çeyizimdeki o kadar parça olduğu gibi duruyor. "benim seni istemem için bunlara mı gerek var" diye bozulur giysem. kendisine hakaretmiş bu...hani sanki o şeysiz de ben onu isteklendirmeye çalışıyorum gibi...bu şekilde anlıyor. yetişme tarzı tabii sonuçta köy çocuğu aşkım

tabiki çok haklısın herkes makyajdan hoşlanmaya bilir... benim kocişde abartıyı sevmez hiç..
bakalım akşam yapabilirsem tülbent olayını çok değişik olacak. şaşıracak yani bide ilk defa beni kapalı görecek ... çok iyi fikirler veriyorsunuz burda çok güzel.. bi daha burdan hiç ayrılmam heralde...

selammm kisalrrrrrrrrrrrrrrr
hayirddirrr geyige gelmiss konuuuuu
burdanda yoksa +18 miiii
oyyyy sicakkkkk....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…