Kocalara işveli cilveli dayak :)

yok ben ce çok abartılı o kadar totosunu kaldırmayalım demi ??

ben vamp bir kadın gibi dolu dizgin yatmak istemem kocayla...

adamın kalbini ruhunu fethedicem..göz göze bakışıcaz içimiz ericek bakışırken yavaş yavaş aheste aheste aşk dolu olacak..daha doyumlu değilmi lenn böyle..

tabi beyaz don giyecek değiliz yine en seksisinden çamaşır ama önce aşkı canlandırmak lazım..

oda neyle olacak tatlıdil güler yüz hoşgörü anlayış..manalı bakışlar falan filan işte..öyle cazgırlık yapmak yok bugün..neşeli olacak şen şakrak fıkır fıkır yine...

ohh anam ohh sefam olsunn...kudursun dünya kudursunn

yoooo seninkide uyum sağlamış işte de sen çeneni tutamamışsın...

lokumlu türk kahvesi eşliğinde geyşası kocacığına güzel sabahlar der

sen mesaj yollamamakta ısrarcıysan bende yollamakta ısrarcıyım günaydın kocacım

nasıl iyimi

yoooo seninkide uyum sağlamış işte de sen çeneni tutamamışsın...
valla ya dayanamadımmm beklentımı hemen dışa vurdum kavga cıktı:26:
senın eşinin biara takındıgı tavırlar geçtimi denız konun vardı hatırlıyorum

ya cok zor ya bi şeyıne sınır olupta dişini sıkarak sırıtıp tamam kocacım falan dıyebılmekk
ama dedıgın taktık cok keyıflı hersey yavas yavas olmalı
ben ruhuna nasıl girsem bu adamın yaa
dün bi ara tatlı tatlı isteklerımı yazdıgım mektubu verdım
yıne ıcınden seçmiş çıkarmış bunlar olmaz izin vermem diye
ayar oldumm

çok güzel bir mesaj..ama birden atlamıyım diyorum..
dün varlığına küfreden bugünde varlığına şükretmesin bi zahmet..siz yazın çünkü mesaj güzelmiş

Son düzenleme:

geçti çok şükür o günler canım....
birazda beni çok üzdüğünü bildiği için belkide şimdi bu kadar uyum sağlıyo..
ama ben trip yapsam ooooooo hemen girer havalara...
o yüzden güleryüze devam..
dün akşam dedim valla artık ne sen ne de başkası benim keyfimi kaçıramayacak ben böyleyim artık...

Son düzenleme:

o nasıl bir dans ya tırsar benim herif

BAKIN HATUNLAR CIVIMAYIN YAAA..Bİ CIVIMAYIN..YAVAŞ YAVAŞ EMİN ADIMLARLA RUHUNA GİRCEZ ADAMIN LANN..

avucumuzun içine alcaz..akıllı kadınlar böyle yapar..iki yatmayla iki sevişmeyle avuç içine girecek varlıklar olsaydı bunlar bütün kadınlar mutlu olurdu...demekki erkeğe giden yol yatak değil...

yatak , yemeğin arkasında tatlı yemek gibi bişey onlara göre..

adamlar huzur arıyorlar...sevgi arıyorlar..tabi sekste...

ama sırayla dimi yani..

Kızlar günaydın;benim için berbat bir geceydi...Neden evlendim ben bu adamla dedim.Çok ağladım,çok kırgınım.

tamam şekerim...
heyecanlandık birden o yüzden yani....
bugün ne yapıyoruz peki..
bence bugün biraz sessiz kalalım..
hani hergün mesaj fln büyüsü bozulur heyecanı biter gibi geldi bana..
yinede liderimiz sensin tabi buyur top sende...

akşam beni koca dediki

bir erkek annesinin yanında bulduğu huzuru ve güveni hatta daha fazlasını karısının yanında bulmak ister..işte bu huzurdur karı-kocayı bir bütün yapan..eğer bu yakalandıysa bir evlilikte,

ozaman sexte güzel olur..konuşmakta güzel olur tartışmakta güzel olur herşey güzel olur..ve artık adam ben karımı nasıl mutlu etsem acaba diye düşünmeye başlar..işte bunu karısından alabilen erkek, o kadının her dediğini yapar..

hemde kırılmasın üzülmesin yada surat asmasın diye değil içinden geldiği için yapar dedi..

bence doğru vallaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…