Kocalara işveli cilveli dayak :)

Çok güzelde canım burda erkeğe de pay düşüyor ve doğaçlama danslar değil bunlar çalışılmış.. O yüzden pek bizlik değil gibi geldi bana

yesim sana da bişiyi beğendiremiyorum yani ha
şahsen ben kocamla böyle bir dans yapsam onun bişi yapmasına gerek yok dikilsin karşımda yeter bütün marifet kadının kalçalarında hop o yana hop bu yana al sana o dans işte ileri geri adımlarla gitmesekde olur birlikte

Son düzenleme:
valla ud çalmayı öğrendiyse bravo ya. ohh rakı sofrası ud fasıllar falan herşeyden önce keyifli olur ya

[COLOR=""]ama cocukla zor oluyo o iş serbest olman lazım bizim o tür işler fasıllar masıllar kuzum doğalı yattı walla herşey rutin ilerliyo aslında değişiklik yapmak lazım ama olmuyo [/COLOR]

ya ben bi ara hergün sexi kıyafet giyerdim,ilk başlarda vaovvv olurdu ama şimdi kanıksadı garip gelmiyor,bi ara salmak lazım ki tekrar sexy görünce anlasın:)))) bu arada bizimki kaş göz yapıo bna yatak odasına dair:))))))))))))))))) şimdi duşa girdi,sonram kaçınılmaz:)))) nerden attım o mesajları:))))))))))

İlham almak isteyen bol bol shakirayı izlesin
'Shakira Rabiosa ft Pitbull - Streap Tease' yazın youtube en üstte ki 278,250 kişinin izlediği video ya bakın

rosie huntington'ında bir reklamı vardı sevgililer gununu unutan erkege yaptıgı mesela ozel gunlerini unutan esler kocalarına yapabilir cokda guzel olur

laoura kız bayramlıkları giy artık:)adamı delirtmişsin akşama kadar:)artık dururmu şişede

[COLOR=""]ama cocukla zor oluyo o iş serbest olman lazım bizim o tür işler fasıllar masıllar kuzum doğalı yattı walla herşey rutin ilerliyo aslında değişiklik yapmak lazım ama olmuyo [/COLOR]

tabii çocukla imkansız gibi bişey

beğenmemekten değil aşkolsun tatlım ya çok beğendim aksine de onlar eğitimli danslar bir de çiftli oynuyolar sadece bizimle bitmiyo iş ondan dedim. kalça hareketleri en önemlisi zaten kıvrak olması en önemlisi shakiranın gibi

İlham almak isteyen bol bol shakirayı izlesin
'Shakira Rabiosa ft Pitbull - Streap Tease' yazın youtube en üstte ki 278,250 kişinin izlediği video ya bakın

aman o shakiranın videosunda yaptığı dansı ben de yaparım çocuk oyuncağı pehh çeyizime direk alayım bari bi tane

eğitimliler şekerim ama erkek fazla bişi yapmıyor ki bütün dansı kadın yapıyor yani demek istediğim kocan dikilse mesela sen o dansı yapabilirsin yani sağına git kalça salla soluna git sallan biraz olur yani

yes_Im ,çok mersi canım shakira harika ilham veriyor

kocalrımız burayı okusa ne yaprdı aslında mutlu olmaları lazım onları mutlu etmek için paylaşımda bulunuyoruz demi ama

aman o shakiranın videosunda yaptığı dansı ben de yaparım çocuk oyuncağı pehh çeyizime direk alayım bari bi tane

ne güzel işte bu kadarı yeterli bence dans mı çalışcaz bide eğitime gerek yok o kadarda şımartmayalım dimi ama

hmm bi de aklıma geldi '' bitter moon '' filmindeki Mimi' nin oryantal- batı karışımı dansı çok estetik ve hoş ama onu yapabilmek için bayağı profesyonel dansçı olmak lazım gibi onu da eklerdim ama sonuna doğru azıcık sakıncalı olabiler

açın youtube' u '' bitter moon mimi' s dance '' yazın bi de o dansa bakıverin

Danstan başka bişey yokmu,adamcağız dansı sevmiyor belki:))

ayyy doğum günüm yakında... bende ona bu nu derim hay allah senden razı olsuuun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…